Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Gundogan

Champions do te thote merkato e madhe! Gundogan do te jete dhurata: ja detajet!

16/05/2018, 12:32 |

Per te kuptuar se sa shume do te jete ne loje ne Olimpico te dielen, mjafton te imagjinohet cfare merkatoje e pret Interin me Champions dhe pa Champions. 

Ne hipotezen e dyte, zikalterit do te luanin ne Europa League dhe … Read More