Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Hall of Fame

QUIZ – Cilet jane 4 legjendat e Interit qe do donit tek “Hall of Fame”?

09/03/2018, 17:09 |

Tashme ka mbetur shume pak.

Sot ne darke do te zyrtarizohen legjendat e Interit te cilet do te bejne pjese pergjithmone ne historine e Interit dhe do te futen ne ‘Hall of Fame” zikalter.

Me rastin e ‘Hall of Fame’ … Read More

Gazzetta – Te gjitha detajet e festes se 110 vjetorit te Interit: sa shume legjenda!

06/03/2018, 17:26 |

Te dielen ne darke per Inter-Napoli, spektakli do te jete unik ne Meazza.

Gjithcka me lart, fale festes se 110 vjetorit te Interit qe pritet ta beje kete ndeshje shume speciale. Pavarsisht dy muajve te fundit teper zhgenjyes per zikalterit, … Read More