Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

hamsik

Skriniar: “Tek Interi jam shume i lumtur, sa bukur do ishte te behesha Hamsik zikalter. Deshira ime..”

20/03/2018, 11:24 |

Mbrojtesi sllovak zikalter ka folur dje per mediat.

Dje ne darke eshte zhbilluar ceremonia per dhenien e cmimit si lojtari me i mir sllovak i 2017.

Ai qe fitoi ishte Marek Hamsik, ndersa Milan Skriniar eshte klasifikuar i dyti, duke … Read More

Sky – Mazzarri do te donte Hamsik, por per momentin…

01/05/2014, 13:18 |

Merkato zikalter do te kete si sfond perhapjen e markes zikalter. Per shkak te kesaj lojtaret qe drejtuesit interiste do te kerkojne do te jene ne linje jo vetem me kerkesat teknike, por edhe me ato ekonomike te … Read More

Eshte e veshtire por Inter enderron Hamsik

29/04/2014, 11:08 |

Tashme emri Marek Hamsik, qarkullon me insistim ne korridoret e merkatos. Inter e di shume mire qe nuk do te jete e lehte ta marrin ne Appiano por e ka nje shprese te vogel.

Tratativa mund … Read More

Gazzetta – Hamsik rigjen Mazzarrin: nate speciale

22/04/2014, 11:01 |

Marek Hamsik ka kaluar nje sezon jo pozitiv dhe zerat e merkatos fillojne te ndihen. Dhe te shtunen ja dhe Interi i ish trajnerit te tij, qe nuk e ka fshehur simpatine per talentin slovak. “Me kete rast … Read More

GDS: Hamsik ne rruge larg Napolit

15/04/2014, 15:37 |

Gazzetta dello Sport raporton se Marek Hamsik mund te largohet nga Napoli. Gazeta shkruan:

“Pas performancave te dobeta kete sezon, nuk perjashtohet mundesia qe ai te shitet pas plote shtate viteve tek Napoli. Nese ai largohet, ai do … Read More

Corriere – WM kerkon akoma Hamsik-un e tij: i takon Guarinit?

03/11/2013, 11:02 |

Dicka e re, Guarin si trekuartist. Mazzarri eshte akoma ne kerkim te Hamsik-ut te tij: ne ate pozicion ne fakt ka provuar Alvarez (mund te jete shume i dobishem edhe si mezzala) dhe Kovacic, jo shume i gatshem … Read More

Hamsik: “Mazzarri do e ngreje Interin lart. Kovacic mund te beje rolin tim”

16/07/2013, 10:17 |

I intervistuar nga Gazzetta dello Sport, Marek Hamsik ka folur edhe per Mazzarrin, i sapo kaluar tek Inter. “Zikalterit vijne nga nje sezon i komplikuar, Mazzarri, per fat te keq per ne, do e ngreje Interin lart. Ai … Read More