Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

handanovic

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More

Carrizo me temperature, Handanovic i ftohur: emergjence totale ne porte per Interin! Sot meret vesh nese…

14/01/2017, 11:02 |

Me sa duket eshte emergjence totale ne shtepine Inter per sa i perket portierit qe do te zbrese ne fushe ndaj Chievos. Edhe pse mendohet qe Samir Handanovic te mos kete asnje problem qe te zbrese ne fushe, … Read More

Inter ne qershor deshiron nje zevendes-Handanovic te nje niveli te larte. Ausilio ka ne shenjester…

17/12/2016, 11:21 |

Sipas la Gazzetta dello Sport, Interi, ne qershorin qe vjen, do te kerkoje te sjelle ne Pinetina nje zenvendes, shume te forte, te Samir Handanovic. Profili do te jete ai i nje lojtari titullar potencial per te ardhmen, … Read More

Handanovic vdekjeprures per gjuajtesit e penalltive: Ja 35 viktimat e tij!

04/11/2016, 12:21 |

Ka pak per te ndenjur te qete ne shtepine zikalter. Humbja ne Europa League ka qene deshtimi i radhes dhe Interi i Vecchit, pas nje pjese te pare te mire deshtoi keqazi tek e dyta. Por cfare shpeton … Read More

Handanovic kandidohet per pritjen e vitit. Shume mire Banega dhe Medel…

03/10/2016, 10:41 |

Ka qene Samir Handanovic (nota 7), lojtari me i mire ne fushe per Interin kunder Romes. 

Numri nje zikalter ishte pa faj tek golat por per pjesen tjeter te takimit ishte nje show i vertete: i … Read More

Gazzetta – Bravo Inter, sapo ka bllokuar Perin. Po Handanovic, largohet tani?

05/08/2016, 9:55 |

Interi po peson nje ridizenjim te skuadres dhe kjo gje mban vulen e Suning qe ka hyre ne aktin e saj te dyte: ate te merkatos konkrete. 

Pas blerjes se Antonio Candrevas nga Lazio, Interi, ka … Read More

Garay-Inter, mund te behet. Handanovic mund te shitet te PSG, si zevendesues…

24/06/2016, 0:14 |

Inter eshte seriozisht pas Garay.

Kjo eshte ajo qe mesohet nga studiot e SportItalia, ku shpjegojne se si ne kete moment, mbrojtesi argjentinas ka kaluar Bruman ne klasifikimin e pelqyeshmerise nga klubi zikalter. Sic dihet, per … Read More

Mision anglez per Ausilio: Do te shitet Handanovic. Mbi portierin ne sulm…

21/05/2016, 9:40 |

Dite te rendesishme ne shtepine zikalter, ne loje e ardhmja e klubit por edhe sesioni i ardhshem i merkatos e cila duhet te ndertohet ne menyren me te mire qe te mos qendrohet jashte Champions edhe per nje … Read More

Inter, hipotezat Sirigu dhe Ter Stegen nese largohet Handanovic: situata

13/05/2016, 20:39 |

Merkato fillon te nxehet edhe pse nuk ka filluar akoma zyrtarisht. Nje levizje portjeresh shume shpejt mund te perfshije Evropen me Inter, Paris Saint-Germain dhe Barcelona te perfshira.

Kampionet e Frances, ne fakt, kane vene ne … Read More

Të paprekshmit janë pesë, Mancini ka qenë i qartë. Në hyrje vetëm profile me kualitet dhe eksperiencë.

09/05/2016, 8:08 |

Janë pesë të paprekshëm për Roberto Mancinin, i cili për ta rikthyer Interin në majë nuk mendon të heqë dorë nga Miranda, Kondogbia, Brozovic, Perisic dhe Icardi. Shkruan sot Gazzetta dello Sport, sipas të cilës trajneri zikaltër, tashmë … Read More

Tre të interesuar për Handanovic, Interi cakton cmimin. Zëvendësimi? Në krye të listës është…

08/05/2016, 7:52 |

Kanë shkaktuar shumë bujë fjalët e thëna dje nga Samir Handanovic pas ndeshjes së djeshme ku Interi e priti në shtëpi Empolin. Në këtë drejtim, Gazzetta dello Sport ka provuar të shpjegojë skenarët e mundshëm për të ardhmen … Read More

Sky – Inter ruan bazen: me te miret nuk do te shiten?

05/05/2016, 22:41 |

Kur flitet per merkaton, Roberto Mancini eshte nje qe kerkon te mos i mungoj asgje. Kerkesat e tij do te finalizohen ne nje skuader gjithmone e me shume konkurruese.

Fakti qe mungon Champions League kufizon fuqine … Read More

Handanovic: “Ka akoma 8 ndeshje, mund te ndodh gjithcka. Kriza? Duhej te…”

27/03/2016, 14:09 |

“Ka akoma 8 ndeshje dhe mund te ndodh gjithcka”.

E nis keshtu intervisten e tij per Tuttosport portieri zikalter Samir Handanovic qe pastaj vazhdon:

“Kriza jone? Te gjithe ne kampionat kane krize, neve na ka … Read More

Mancio i sigurte qe do te bleje 2-3 Top Player. Camara per Allan? Obi-Genoa. Portieri…

29/05/2015, 12:31 |

Pavarsisht deshperimit per sa i perket ceshtjes Toure, Mancini, sipas Gazzetta dello Sport, eshte e bindur qe te pakten 2/3 lojtare te medhenj dhe me peshe do te vijne. E

sigurte qe te rendesishme do te … Read More