Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 19, 2021

Scroll to top

Top

handanovic

Ende zero oferta per Handanovic. Roma? Maksimumi 5 milione euro. Valencia…

29/05/2015, 12:13 |

Ceshtja e portierit eshte nje teme e nxehte e merkatos se Interit ne kete dite me Samir Handanovic ne qender te tyre.

Sic tregon edhe Gazzetta dello Sport, nuk jane bere hapa perpara per Samir … Read More

Marca – Valencia eshte e interesuar per Handanovic

27/05/2015, 22:33 |

Pas lendimit te rende te Diego Alves, qe do te mbaj jashte fushes per nje kohe te gjate, Valencia deshiron nje portier qe ofron granaci dhe kualitet.

Jane te shumte emrat ne fletoren e klubit spanjoll, … Read More

Sky – Handanovic nuk largohet nga Interi: Prova per rinovim. Zero oferta dhe ai…

25/05/2015, 19:37 |

Handanovic do te largohet? Edhe jo. Piero Ausilio, te shtunen ne darke perpara Genoa-Inter, ka thene se po provohet te rinovohet kontrata e portierit pavarsisht deshires se tij per te luajtur ne Champions League dhe slloveni vete po … Read More

Handa ne dyshim, United ne pole. Eshte idea Perin per porten zikalter, Mirante portier i dyte…

21/05/2015, 21:34 |

Portat e hapura ne shtepine e Inter, merkato zikalter e portiereve ndezet.

Kapitulli hapet me me rolin e titullarit, Samir Handanovic, pozita e te cilit mbetet ne dyshim, ndonese ka pasur takime mes Ausilios dhe Pastorellos (agjenti i lojtarit) ku eshte … Read More

SM – Erick Thohir e do një Inter për scudetto dhe përgatit sulmin për Toure: ofertë e frikshme prej tetë milionësh!

06/05/2015, 14:53 |

Yaya Toure gjithmonë e më afër Interit. Sipas raportimeve të Marco BarzaghitSport Mediaset, Erick Thohir është bindur që ta krijoj një skuadër për scudetto dhe akoma më shumë për mesfushorin e City-it, tashmë që një kohë … Read More

Handanovic: “Rinovimi? Nuk eshte vetem ceshtje parash, synimi im eshte qe te fitoj”

03/05/2015, 18:48 |

Akoma protagonist, Samir Handanovic ne mesin e me te mireve ne fushe ne sfiden e San Siros mes Inter dhe Chievo.

Portieri zikalter ka folur keshtu per mikrofonat e Sky Sport: “Kemi rrezikuar sepse jemi zbuluar, … Read More

Inter, rifillojne kontaktet me Handanovic per rinovimin. United…

01/05/2015, 0:00 |

Inter ne duart e Samir Handanovic edhe per vitet e ardhshme?

Ne oret e fundit kane rifilluar kontaktet mes paleve per rinovimin e portierit slloven, por dyert per tjera oferta te mundshme nuk mbyllen: ndonje qasje … Read More

Ausilio akoma: “Duam te mbajme Icardin, i kemi ofruar Handanovicit…”

16/04/2015, 0:01 |

Edhe disa muaj dhe pastaj fillon. Sezoni do te mbaroi pas pak dhe pastaj do te hapen dyert e merkatos.

Ne pritje te fillimit zyrtar, fillojne te qarkullojne emrat e pare qe do te jene te … Read More

Handanovic, largimi sa vjen e behet me i mundshem. Nje piste eshte shume e nxehte…

08/04/2015, 22:17 |

Rinovimi i kontrates se Samir Handanovic eshte gjithmone e me shume ne dyshim dhe Interi ka filluar qe te rregulloje terrenin per ate qe mund te jete zevendesuesi i portierit Slloven.

Sipas asaj qe shkruan FcInter1908,it, … Read More

SKY – Icardi, eshte vullneti per te mos e shitur. Kovacic pelqehet ne Gjermani. Guarin dhe Handa…

24/03/2015, 21:56 |

Gianluca Di Marzio per SkySport24 ka folur per merkaton zikalter. Keto jane fjalet e gazetarit:

ICARDI – Mos largimi do te ishte ideal per Interin. Lojtari megjithate akoma nuk ka rinovuar kontraten, pavaresisht marreveshjes. … Read More

Corriere dello Sport – Alternativat e Romeros: Cech Reina dhe…

24/03/2015, 16:01 |

Sergio Romero, sipas Corriere dello Sport eshte bere objektivi numer nje per porten e Interit, por nuk eshte i vetmi. Alternativat sipas gazetes vazhdojne te jene Petr Cech, sepse nuk do qe te qendroje edhe nje vit tjeter pa luajtur … Read More

Romero, tani per tani vetem nje sondazh nga Inter

24/03/2015, 1:11 |

Sergio Romero eshte ne skadence kontrate me Sampdorian.

Dhe ka vendosur qe te kete nje eksperience te re edhe sepse klubi i Ferrero ka ide tjera per te ardhmen. Ne janar ka pasur sirena angleze, me shume … Read More

GdS – Formacioni i mundshëm: kthehen Kovacic dhe Poldi. Jashtë Santon?

14/03/2015, 12:35 |

Me shikimin e hedhur nga ndeshja që do të zhvillohet nesër mbrëma në ora 20:45 kundër Cesenas në Meazza, Roberto Mancini duhet të bëj zgjedhjet e tij për formacionin. Trajneri zikaltër shpreson ta rigjejë fitoren që mungon tani … Read More

Agjenti i Handanovic: “Deshiron te rinovoi por eshte nje ceshtje ekonomike. Roma…”

10/03/2015, 20:01 |

Federico Pastorello, agjent i Samir Handanovic, ka folur per situaten e kontrates se portierit slloven, duke perseritur vullnetin e ketij te fundit per te qendruar si lojtar zikalter:

“Situata e Handanovic per momentin eshte gjithmone e … Read More