Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

HapoelInter

Europa League: ja te gjitha kombinimet qe do te kualifikonin Interin!

24/11/2016, 10:52 |

Rruga per kualifikimin e Interit ne raundin tjeter ne Europa League eshte teper e veshtire, por shprese ka ende.

Rregullorja ne teori i jep Interit shprese edhe ne rast se ne Prage ndermjet Spartes dhe Southampton … Read More

Preview Hapoel-Inter – Pioli deshiron te besoje dhe zgjedh Banega. Eder nga minuta e pare!

24/11/2016, 10:43 |

Do te jene 15 mije tifozet prezent ne Turner Stadium ne Beer Sheva per te mbeshtetur skuadren e shtepise e cila sot do te zhvilloje nje ndeshje historike, sido qe te perfundoje ajo. Izraelitet jane te tretet ne … Read More

Gazzetta – Neser Interi ne shkretetire ne kerkim te kalimit (te pamundur) ne EL: formacioni i mundshem…

23/11/2016, 12:25 |

Do te jete nje 4-2-3-1 sulmues dhe me ndonje ndryshim, ai qe neser Stefano Pioli do te hedhe ne fushe ndaj Beer Sheva dhe do te provoje te arrije kalimin – qe ne leter eshte teper i veshtire … Read More

Europa League, te grumbulluarit e Piolit: Jashte Medel, ne liste premtimi i ri Pinamonti!

23/11/2016, 11:59 |

Neser ne darke Interi do te zbrese ne fushe ndaj Hapoel Beer Sheva ne Europa League. Interi duhet te fitoje me patjeter qe te mbaje gjalle nje shprese te vogel per kalimin e grupit.

Tekniku Pioli … Read More

Europa League – Interi niset per ne Tel Aviv neser ne mengjes: Rikthimi ne Itali eshte parashikuar per…

22/11/2016, 11:53 |

Interi, pas barazimit ne derby, eshte rikthyer menjehere ne pune per te pergatitur ndeshjen e Europa League te se enjtes.

Skuadra do te gjendet edhe sot ne dreke ne Appiano ku do te zhvilloje stervitjen e … Read More