Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Higuain

Inter? Higuain ka tjera ide: “Jam mire te Juve. Me pelqen Premier League dhe…”

06/06/2018, 19:17 |

Nga grumbullimi i Argjentines, sulmuesi i Juventus, Gonzalo Higuain eshte pyetur nga gazetaret per te ardhmen e tij.

Sulmuesi ishte lidhur me nje kalim te Interi gjate jave te kaluara, ne nje shkembim qe e shihte ate dhe 50 milione … Read More

Inter-Juventus, Higuain kunder makthit Skriniar: asnje gol perballe sllovakut

28/04/2018, 18:02 |

Kane mbetur edhe pak ore nga fillimi i Inter-Juve, ne program sonte ne oren 20:45 ne San Siro.

Te shumta duelet e parapara sonte ne fushe, nje prej atyre me interesant eshte ai mes Gonzalo Higuain dhe Milan Skriniar, sulmuesi … Read More

VIDEO – Plas ne Argjentine! Te gjithe tifozet kunder Sampaolit dhe Higuain: “Derr i ndyre, te ishte Icardi…”

28/03/2018, 18:41 |

Ka qene e pabesueshme humbja e turpshme dje e Argjentines ndaj Spanjes me rezultatin e tenistik 6-1. 

Ishte nje rezultat i pamendueshem deri perpara ndeshjes sepse ne syte e te gjitheve, sepse Argjentina vlen Spanjen si emra por edhe per … Read More

Icardi apo Higuain? Numrat thone Mauro! Mesatare golash e frikshme nga ana e kapitenit zikalter…

22/03/2018, 22:15 |

Premium Sport ka pergatitur nje speciale ku ka krahasuar dy argjentinasit e Interit dhe Juventusit.

Higuain grumbullohet, Icardi jo.

Keto jane zgjedhjet e Sampaolit ne prag te dy sfidave miqesore per Argjentinen ne prag te Boterorit.

Edhe pse ne kampionat, … Read More