Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Hinterman

#110Inter – Mallkimi i vëllezërve Hintermann

13/12/2017, 17:45 |

Është Qershori i vitit 1951. Milani shpallet kampion i Italisë për herë të katërt në historinë e tij. Disa javë pasi kuqezinjtë fituan titullin, ndahet nga jeta Henry Hintermann, i fundit nga tre vëllezërit dhe bashkë me të, … Read More