Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

ibrahimovic

Icardi thyen nje rekord tjeter: Askush sulmues qe nga 1960 si argjentinasi

19/04/2018, 11:58 |

Sulmuesi zikalter diten e marte ka vendosur nje rekord te ri personal per golat ne Serie A.

Me golin e sigluar ndaj Cagliarit, Mauro Icardi vendosi nje rekord te ri per shenimin e golave ne kampionatin italian.

Por jo vetem, … Read More

#110Inter – Gjeniu

06/12/2017, 16:37 |

Thuhet se Aleksandri i Madh e pa historinë e tij të pasqyruar në mitin e Akilit dhe se “Charlesi XII” i Suedisë e pa të pasqyruar të tijën pikërisht në atë të Aleksandrit. Zlatan Ibrahimoviç, si sundimtari suedez … Read More

Gazzetta dello Sport – Ibrahimovic, Inter dhe Milan ne gare. Ai deshiron…

14/05/2016, 8:32 |

Zlatan Ibrahimovic ka njoftuar dje largimin e tij nga Paris Saint-Germain. Suedezi do te largohet me parameter zero, por rroga e tij do te mbetet shume e larte (rreth 12 milione euro). 

“Ka shume mundesi ku … Read More

Ibra: “Tek Interi, ishim te gatshem te vrisnim per Moun. U cudita kur me telefonoi per…”

06/09/2013, 15:30 |

Zlatan Ibrahimovic flet per periudhen e tij tek Inter nen drejtimin e Mourinhos. Ne autobiografine e tij, suedezi e ka treguar ne detaj eksperiencen e tij me Special One. “Daily Mail” ka publikuar nje pjese te gjate te … Read More

Ibra: “Me Mourinhon tek Inter si kafshe te inatosura. Na tregonte…”

31/08/2013, 19:24 |

Zlatan Ibrahimovic nuk harron periudhen e tij tek Inter me Jose Mourinhon. Suedezi tregon dicka per periudhen e tij me zikalterit, gjate vitit ku ne pankine ulej Special One: “Mourinho punonte shume me ne perpara ndeshjeve. Dukej si … Read More