Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

ICC

Gazzetta – Inter, s’ka Azi as SHBA: zikalterit ne Appiano. Dhe per ICC…

27/05/2018, 18:16 |

Per here te pare pas disa vitesh zikalterit nuk do te bejne turneun e zakonshem ne Azi apo Shtetet e Bashkuara te Amerikes por do te qendrojne ne Europe.

“Nje vendim qe nuk do te bej Spallettin te ankohet, duke … Read More

ICC, te gjithe ne SHBA pervec Interit. Zikalterit te vetmit do te luajne vetem ne Europe: ja kalendari

18/04/2018, 13:20 |

Inter heq dore nga fluturimi pertej oqeanit per t’u pregaditur me mire ne prag te sezonit te ri.

International Champions Cup do te nis kete vit me 20 korrik per te perfunduar me 12 gusht. Ne pergjithesi 18 ndeshje dhe … Read More

ICC – Zbulohen kundershtaret e Interit ne vere: ja 3 skuadrat, datat dhe vendet e ndeshjeve

17/04/2018, 17:16 |

Jane vendosur keshtu kundershtaret e Interit ne vere, oraret e ndeshjeve dhe vendodhja.

Sot eshte hedhur shorti per ndeshjet e International Champions Cup, turneu veror ku Interi do te marre pjese ne veren qe vjen.

Kushti qe ka pasur Interi … Read More

ICC – Vendosen tre skuadrat qe do te perballen me Interin?

16/04/2018, 13:09 |

Gjate dites se neserme, ne qytetin e Miami ne SHBA ku do te mbahet konferenca per International Champions Cup te ardhshem, Interi do t’i njoh kundershtaret e tij.

International Champions Cup eshte nje turne prestiogjioz qe mbahet veres me skuadrat … Read More

International Champions Cup, Interi do te marr pjese serish

11/04/2018, 19:43 |

Interi do te marr pjese serish ne International Champions Cup.

Pas suksesit ne edicionin e Singapurit, edhe ne veren e 2018, Inter do te jete serish pjese e ketij kompeticioni.

Interi do te perballet serish me klubet e medha … Read More

Sot Inter-Bayern: ja disa kuriozitete dhe pak histori

30/07/2016, 9:19 |

Sot ndeshja e fundit ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes per Interin, me saktesisht ne Charlotte kunder bavarezve. Shtate here jane ndeshur me pare gjermanet me Interin.

CHARLOTTE – Kjo e sotshmja do te jete ndeshja e … Read More