Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Ince

#110Inter – Paul Ince, The Governor (Guvernatori)

22/02/2018, 19:23 |

Është një temë delikate, brenda dhe jashtë futbollit, dhe është një e keqe që akoma nuk është çrrënjosur. Një prej lojtarëve të parë që i është dashur të përballet me racizmin ka qënë Paul Ince. Nuk ishte një lojtar i zakonshëm: … Read More

Vidic dhe Ince, por jo vetem ata. Interi tashme ka dy prioritete…

27/05/2014, 18:20 |

Interi duket gjithnje e me shume aktive ne merkato. Keshtu shoqeria zikalter ne ditet ne vazhdim mund te zyrtarizoje blerjen e dyte per kete sezon: Pas Vidic, eshte nje hap larg( sic e ka konfirmuar edhe drejtori sportiv … Read More

Mediat ne Itali dhe Angli – Ince tek Interi, gjithcka e bere: Kontrate 5 vjecare! Thohir…

18/05/2014, 15:09 |

Ne Itali dhe ne Angli jane te sigurta, djali i Poul Ince, Tom Ince do te transferohet tek Interi.

Eshte Corriere dello Sport ne Itali ajo qe ben me dije mbylljen e marveshjes. “Gjithcka e mbyllur(pothuajse) … Read More

Edhe Everton per Ince. Dhe nderkohe Pullis e llaston.

16/04/2014, 14:04 |

Javen e kaluar eshte rikthyer emri i Tom Ince per merkaton verore zikalter. Nga Angli vijne lajme per konkurrencen, e cila do te jete e ashper: mbi djalin e Paul Ince eshte vene ne ndjekje Everton, Tottenham, Newcastle … Read More

SportMediaset – Thohir ka takuar Paul Ince ne Londer. Tani…

10/04/2014, 13:29 |

A do te vishet zikalter edhe nje Ince tjeter? Sipas asaj qe shkuan SportMediaset, ne udhetimin e tij Londinez, Erick Thohir ka takuar Paul, ish lojtarin Interist, i cili eshte edhe agjenti i djalit te tij Tom qe … Read More