Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

instagram

Brozo i pandalshem ne fushe por jo vetem. Poston ne Insta dhe shkruan: “Inter-Juve, ndeshje epike. Do te…”

23/04/2018, 21:49 |

Deshira per Interin, per Championsin dhe rezultatet qe Brozovic po shfaq ne fushe po shoqerohen edhe ne rrjetet sociale nga Marcelo Brozovic. 

Fraza te ndryshe, “baste”, instastory, foto, hashtag-e, e shume te tjera jane pare ne rrjetet sociale te Epic … Read More

Cancelo dhe dedikimi pas golit per nenen qe i ka vdekur 5 vite me pare: “Ti per mua je…”

18/04/2018, 16:00 |

Autor i golit qe ka zhbllokuar ndeshjen, i pari me fanellen zikalter, Joao Cancelo ka dashur ta festoj me nje dedikim per nenen e tij te vdekur.

Ky eshte mesazhi prekes i publikuar nga portugezi ne profilin e tij ne … Read More

Rafinha: “Krenar per kete skuader. Te gjithe se bashku, familje interiste!”

31/03/2018, 22:54 |

“Krenar per kete skuader. Te gjithe se bashku, familje interiste!”.

Ky eshte mesazhi ne rrjetin social Instagram i Rafinha pas perfundimit te Inter-Hellas Verona ku zikalterit kane fituar 3-0.

Paraqitje e madhe, edhe nje here tjeter, per trekuartistin ne huazim nga … Read More