Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

inter

Firmoset kontrata, Osvaldo eshte i Interit! Shifrat dhe bonuset…

06/08/2014, 13:56 |

Mungonte vetem firma dhe ajo ka ardhur ne keto momente. Pablo Daniel Osvaldo eshte lojtar i ri i Interit.

Kjo raportohet nga eksperti i merkatos se Sky Sport, Gianluca Di Marzio nepermjet sajtit te tij:

Read More

Corriere – Goditja e fundit: kater jane enderrat. Pastaj eshte Biabiany dhe shpresohet qe…

06/08/2014, 13:36 |

Ne frontin e hyrjeve, merkatoja zikalter – per momentin – mund te konsiderohet e perfunduar.

E perfunduar por jo perfundimisht. Largimi i nje lojtari te rendesishem – si Guarin – do t’i lejoj zikalterit qe te … Read More

Inter zbarkon ne Linate, Mazzarri buzeqesh. Jonathan per Osvaldon: “Do te na jape shume”. Icardi ben shaka me tifozet

04/08/2014, 13:18 |

Sic raporton i derguari i Sky Sport Cerruti, Inter ka zbarkuar pak me pare ne aeroportin Linate. Shume buzeqeshje pas mberritjes se futbollisteve, me Mazzarrin qe nuk ka preferuar ti pergjigjet pyetjeve per garen per titull, duke u … Read More

Schelotto-Saints, neser agjenti do te flas me Inter

03/08/2014, 14:55 |

Mund te jete Southampton hapi tjeter i Ezeqiuel Schelotto.

Sic eshte raportuar nga redaksia e Sky Sport, argjentinasi, ashtu si Taider do te levizin ne drejtim te kundert me Osvaldon, qe eshte afer per tu bashkuar … Read More

ZYRTARE – Dan Chard eshte drejtori i ri i Global Partnerships

29/07/2014, 15:50 |

Inter njofton nje hyrje te re ne menaxhment: nepermjet faqes zyrtare, klubi zikalter komunikon se ka emeruar Dan Chard si Drejtor te ri te Global Partnerships.

Chard, nje menaxher me pervoje qe gjate karrieres se tij … Read More

GdS – Per Inter 2.5 milione nga turneu i SHBA…

21/07/2014, 14:24 |

Ashtu si disa ekipe italiane dhe evropiane, Inter do vazhdoj pertej Evropes marshimin per sezonin e ardhshem. Te merkuren zikalterit do te fluturojne drejt Shteteve te Bashkuara te Amerikes per te marr pjese ne Guinness International Champions Cup, … Read More

LIVE – Inter-Trentino Team, ja formacioni i Interit! Bonazzoli-Icardi ne sulm…

16/07/2014, 15:46 |

Erdhi koha per miqesoren e pare te sezonit: Pas nje jave qe nga fillimi i stervitjes ne Pinzolo, Interi i Walter Mazzarrit sot do te perballet kunder Trentino Team ne nje ndeshje stervitore(test match). Do te jete mundesia … Read More

ZYRTARE – Biraghi tek Chievo: Formule e vecante! Interi do te kete mundesine…

06/07/2014, 14:08 |

Biraghi kalon tek Chievo Verona me titull perfundimtar por ka nje klauzole shume te vecante: Ate te kunder blerjes nga ana e Interit. Ja komunikata zyrtare e Chievos per blerjen e lojtarit te ri Italian:

“A.C. … Read More

Inter zbarkon ne Kine per nje reality show per futbollin

29/05/2014, 15:51 |

Nje reality show per futbollin, i ndjekur prej me shume se nje miliarde spektatore dhe deshira per te kultivuar talente te rinj dhe futbolliste me nivel ne Kine.

Inter do te marre pjese ne Football Dream, … Read More

Nilton: Inter dhe Cruzeiro nuk gjeten marreveshjen. Po kthehem ne Brazil.

25/05/2014, 21:18 |

Dje ishte anuluar marreveshja ne mes Inter dhe Cruzeiro per Nilton. Mesfushori i cili dje ishte ne Milano eshte rruges duke u kthyer per ne Brazil.

“Jam ketu per te ju thene qe aventura ime me Cruzeiro do … Read More

Show i madh te Shtunen mbrema ne Meazza per ndeshjen Inter-Lazio

09/05/2014, 10:15 |

Te shtunen ne mbremje do kete nje show te vertete per fansat e Interit qe do jene te pranishem ne ndeshjen e javes se 37-te kunder Lazios ne Stadiumin Meazza. Kjo kohe e ndeshjes do te jete shume … Read More

Miqesore ndermjet Legjendave te Interit dhe atyre te Real Madrid: Ja detajet. Thohir dhe Perez…

24/04/2014, 14:26 |

Sot ne Madrid eshte prezantuar ndeshja Corazon Classic Match 2014, miqesore ndermjet legjendave te Interit dhe legjendave te Real Madrid.

Ne kete prezantim ne Bernabeu, sic eshte pare edhe nga foto e publikuar nga Interi ne … Read More

SkySport24 – Inter, tre pike per tu afruar me Fiorentinen dhe per ti dhene garanci Erick Thohir

27/03/2014, 18:45 |

Mundesi per tu mos humbur. Kete gje e perserisin ne SkySport24: kjo e sotmja kunder Udinese eshte nje ndeshje e rendesishme per Interin: “Mazzarri beson tek Palacio dhe Icardi per tiu afruar Fiorentines dhe per ti dhene garanci presidentit”, shpjegon … Read More

Guarin, Hernanes dhe Kuz: rilindja fillon nga mesfusha. Kush eshte jashte…

17/02/2014, 20:10 |

Interi rinis te vrapoje dhe e ben duke u nisur nga ide te reja. Samuel ka mbeshtetur mbrojtjen, Milito dhe Icardi jane kthyer te ndihmojne Palacion, por mbi te gjitha ne mesfushe Mazzarri ka bere ndryshimet me te … Read More