Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

inter

Paventi: Ranocchia dhe Kovacic ne veshtiresi, Zanetti dhe Milito per tu vleresuar. Icardi dhe Botta ne fushe kunder Fiorentines?

11/02/2014, 20:42 |

Analiza e situates ne shtepine Inter nga SkySport24 nga i deleguari Andrea Paventi. Fillojme me mbrojtjen: “Samuel duhej te ishte titullar, por me pas erdhen demtimet dhe iu dha nje shans Ranocchias. Por Ranocchia nuk bindi dhe ja … Read More

Presidenti i Bolognas: “Arrihet akordi me Inter për Capellon”

02/07/2013, 20:25 |

Pas negociatave të gjata, tani duket se është arritur akordi për marrëveshje në mes Interit dhe Bolognas për sulmuesin e ri 17 vjeçar – Alessandro Capello. Sipas portalit të fcinter1908 ka pasur një intervistë ekskluzive me presidentin e … Read More