Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterAtalanta

Notat e Inter-Atalanta: Me ne fund Miranda, D’Ambrosio i hekurt. Icardi show. Skriniar, nga cili planet vjen?

20/11/2017, 10:54 |

Interi fiton ndaj Atalantes dhe katapultohet menjehere ne vendin e dyte me dy golat  e Mauro Icardit. Keto jane notat e ndeshjes

HANDANOVIC 6,5 – Gjithmone prezent, i mohon golin Petagnas dhe transmeton siguri teper te … Read More

Handanovic per InterTV: “Luajtem shume mire, Atalanta eshte shume skuader e forte. Klasifikimi…”

20/11/2017, 10:07 |

“Luajtem mire kunder nje Atalante te forte. Klasifikimi i sotem nuk do te thot asgje, duhet te vazhdojm keshtu e te qendrojme aty madje duhet te permiresohemi akoma. Klasifikimi na stimulon? Jan shume skuadra ne krye, mjafton te … Read More

Santon per InterTV: “Shume e veshtire ndaj Atalantes gjithmone, por ja dolem. Me Spallettin…”

20/11/2017, 10:06 |

“Kunder Atalantes eshte gjithmone e veshtire, por jam me te verte shume i lumtur sepse kisha gati 1 vit qe nuk luaja 90 minuta. Ishte e veshtire, por e bukur te kthehem me nje fitore qe na dergon … Read More

Sky – Drejt Inter-Atalanta, Spalleti e ka ne mend njembedhjeteshen titullare. Po mendon per Joao Mario?

16/11/2017, 15:34 |

Pas dy javeve pushim, Luciano Spalletti – me shume mundesi – do te rikthehet te luaje pothuajse me te njejtin formacion qe nga Handanovic tek Icardi edhe kunder Fiorentines.

Por, sipas asaj qe tregon Sky Sport … Read More

Inter: cfare sinjali per kampionatin. Skuadra zikalter me tre korigjime do te jete pretendente kryesore!

13/03/2017, 13:31 |

Interi shkaterron Atalanten 7-1 dhe ngjit edhe disa shkalle ne klasifikim ne pritje te ndeshjes Lazio-Torino, por ajo qe ndodhi dje ishte e mrekullueshme: zikalterit dhane nje sinjal te qarte se ne sezonin e ardhshem do te jene … Read More

Corriere – Murillo jashte, konfirmohet 4-2-3-1 i Cagliarit!

11/03/2017, 11:36 |

“Me Medel te rekuperuar, Pioli do te provoje qe te hedhe ne fushe te njejten skuader qe mundi Cagliarin nje jave me pare. Keshtu, Murillo pritet te jete jashte ndersa Brozovic, edhe ai i rekuperuar, do e nise … Read More

Inter-Atalanta, Pioli ka zgjedhur tre M-te. Ne mes dyshja Gaglio-Kondogbia, nderkohe Banega…

10/03/2017, 18:20 |

Pas fitores ne Cagliari, Interi te dielen do te shohe veten perballe Atalantes ne San Siro.

Pioli nuk e ka vendosur ende formacionin titullar, por me shume mundesi do te rikthehet tek 3-4-2-1 asimetrik. Sipas Sportmediaset, … Read More

Inter: Pioli ka vetem nje dyshim per Atalanten. Banega dhe Joao Mario?

08/03/2017, 12:39 |

Interi ka filluar punen qe te pergatitet sa me mire ndeshja e rendesishme ndaj Atalantes.

Dje, eshte rikthyer te stervitet me grupin edhe Marcelo Brozovic (qe punoi edhe me topin) e qe gjen keshtu shoket e … Read More

Inter-Atalanta: Pioli gati qe te hedhe ne fushe perseri MMM. Murillo ne fushe per te bllokuar Gomez?

07/03/2017, 11:16 |

Interi ka nisur te pergatise ndeshjen teper delikate te se dieles kunder Atalantes dhe dyshimi i vetem i Piolit eshte te luaje me mbrojtjen me tre ose jo. Sipas asaj qe tregon Gazzetta dello Sport, kunder djemve te … Read More