Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterBarcelona

Inter, Championsin e nis me Tottenham ne Meazza: ja orari i plote! Ndeshja me Barcen…

30/08/2018, 23:07 |

Pasi qe u mesua shorti mungonte vetem edhe orari.

Dhe tani disa ore pas shortit, UEFA ka bere te ditur edhe ditet e ndeshjeve se bashku me oraret per grupet e Champions League

Interi do te debutoj ne grupin B … Read More

Eto’o: “Pas Inter 3-1 Barcelona kujtoj Piquen qe afrohet dhe me thote: ‘Hej, ne Camp Nou…'”

19/05/2018, 21:58 |

Samuel Eto’o, qe i eshte bashkuar shokeve te vjeter ne nje feste per lamtumiren e Andres Iniesta, ka kujtuar ndeshjes Inter-Barca te 2010.

Behet fjale per nje prapaskene me mbrojtesin Gerard Pique sic raporton Marca.

Pas fitores se madhe … Read More