Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterBenevento

VIDEO – Luciano Spalletti show ne transmetim live: “I quani lajme? Keto i quani lajme?”

25/02/2018, 1:03 |

Lucano Spalletti tashme njihet nga te gjithe se eshte nje personazh shume karizmatik ne boten e futbollit italian. Kete gje e ka treguar qe ne koherat e Udineses, por me shume akoma tek Roma dhe tani tek Interi.

Gjate njeres … Read More

NOTAT: Inter-Benevento, Ranocchia me i miri ne fushe, Karamoh ndez Interin. Keq…

25/02/2018, 0:26 |

Interi fiton me shume mund ndaj Beneventos, por kjo fitore do te thote frymemarrje ne prag te ndeshjes shume te rendesishme ndaj Milanit qe do te luhet te dielen qe vjen.

Keto kane qene notat e zikalterve sot:

HANDANOVIC 6 – … Read More

Ranocchia: “Tre pike te rendesishme. Derby? Jemi te karikuar!”

25/02/2018, 0:00 |

Ne fund te ndeshjes mes Interit dhe Beneventos, Andrea Ranocchia, autor i golit perfundimtar per 2-0, arrin te mikrofonat e Premium Sport per nje komentim rreth ndeshjes.

Fitore qe duhej, edhe pse e veshtire: “E veshtire, ata luajne mire por … Read More

Rafinha: “Messi më ka folur për Interin. Dua derbin dhe Ligën e Kampionëve, për Spallettin dhe Icardin…”

24/02/2018, 13:36 |

Në merkaton e janarit, Interi ia doli që ta sjellë në Milano nga Barcelona. Braziliani, qysh në paraqitjet e tij të para me Interin, ka dëshmuar cilësitë e tij në shërbim të zikaltërve dhe shpreson që të kthehet sa më … Read More

Inter-Benevento, Icardi behet gati por luan Eder: Ja formacioni i mundshem!

22/02/2018, 11:04 |

Nese do te ishte ne doren e tij do te luante qe ndaj Genoas.

Por eshte stafi mjeksor ai qe ka preferuar te mos rrezikonte dhe keshtu Mauro Icardi, pasi mungoi kunder Crotones dhe Bolognes, ka munguar edhe ndaj Genoas … Read More

Icardi, nuk po nxitohet rikthimi prej Derbyt. Perisic rikthehet ndaj Beneventos ndersa Rafinha…

21/02/2018, 11:00 |

Dje kapiteni ka punuar perseri ne menyre te vecante, sot mbase mund te stervitet me grupin.

Pas transfertes zhgenjyese te Genovas, Inter do te zbrese ne fushe perseri ndaj Beneventos te shtunen ne darke ne San Siro. Spalletti shpreson qe … Read More

Champions, gara e hapur. Benevento per Interin, pastaj kalendar shume i veshtire: Milan, Napoli dhe…

19/02/2018, 12:24 |

Skuadra e Spallettit ne fillim do te perballet me skuadren e fundit ne klasifikim e me pas tre sfida te veshtira rresht. 

Rendimenti i Interit ne 10 ndeshjet e fundit te kampionatit eshte me te vertete shqetesues. Skuadra e Spallettit … Read More

Icardi dhe Perisic ne Appiano per tu rikthyer ne fushe ndaj Beneventos. Per Mirandan…

19/02/2018, 11:57 |

Sot Mauro Icardi mbush 25 vjec. Kapiteni i Interit po punon per tu rekuperuar nga demtimi muskular dhe shpreson qe te jete ne fushe te shtunen ne darke ndaj Beneventos. Demtimi ne kofshe eshte pesuar ne stervitjen perpara ndeshjes ndaj … Read More