Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

interchannel

Icardi: “Rekuperimi po shkon mire. Perisic? I jashtzakonshem. Per vendin e trete eshte akoma…”

29/03/2016, 13:41 |

I intervistuar nga Inter Channel, kapiteni zikalter Mauro Icardi ka folur per gjendjen e tij fizike ne prag te vazhdimit te kampionatit:

“Rekuperimi po shkon mire, po punoj qe nje jave e gjysme tashme. Torino? Ne futbollin italian … Read More

Mancini: “Champions, e rendesishme cdo ndeshje. Ljajic mund te rritet akoma. E ardhmja ime? Do te…”

07/03/2016, 21:40 |

I intervistuar nga gazetaret e pranishem ne Converciano me rastin e zgjedhes se ‘Panchina d’Oro 2015’ (Pankina e Arte 2015 apo trajneri me i mire per sezonin qe lam pas), Roberto Mancini ka prekuar tema te ndryshme, perfshire ketu edhe … Read More

Thohir per InterChannel: “Shume mashtrime neper gazeta, tani flas une”. Ndersa Mancini thote…

13/02/2016, 14:13 |

Roberto Mancini eshte ndaluar te flase per InterChannel perpara konferences per shtyp, por kesaj radhe me te ka qene edhe Presidenti i Interit, Eric Thohir.

Ja fjalet e Thohir: “Zgjedhjet e formacionit? Do te beja te … Read More

Mancini per InterChannel: “Merkato po afron, duhen lojtare ekspert dhe ne do i blejme…”

14/03/2015, 16:55 |

Sic eshte bere tashme tradite, perpara konferences per shtyp ne prag te ndeshjeve, Roberto Mancini i pergjigjet tre pyetjeve nga InterChannel, pyetje keto te zgjedhura nga Twitteri i profilit zyrtar te Interit. Ja pyetjet dhe pergjigjet e tranjerit … Read More

InterChannel – 10 kenget e preferuara te Shaqirit? Sigurisht qe nuk mungojne ato Shqiptare…

25/02/2015, 22:08 |

Xherdan Shaqiri, lojtari i perfaqesues Zviceriane por me Kombesi Shqiptare, ka qene i ftuar sot tek InterChannel, dhe ka folur per kenget e preferuara te tij, ku natyrisht nuk kane munguar ato Shqiptare.

Ai është i … Read More

InterChannel – Andreolli dhe D’Ambrosio rishikojne grupin. Ne fakt te dy…

16/02/2015, 23:49 |

Sot eshte zhvilluar stervitja e radhes e Interit pas ndeshjes me Atalantes dhe e para ne prag te sfides ndaj Celtic ne EuropaLeague.

Skuadra eshte ndare ne dy grupe: Kush ka luajtur dje ka zhvilluar pune … Read More

Mancini per InterChannel: “Kovacic? Thjesht ceshtje kohe. Ai do te behet…”

14/02/2015, 16:19 |

Roberto Mancini ka folur per InterChannel pas konferences per shtyp.

Ja fjalet e tij ne mikrofoant e televizionit zikalter: “Vetem 4-2-3-1 apo edhe 4-3-3? Si jo, patjeter. Nuk eshte se ndryshon ndonje gje e madhe me … Read More

Mancini: “Asnje justifikim, duhet te behemi me shume skuader. Sot pesuam tre gola te evitueshem…”

01/12/2014, 0:05 |

Roberto Mancini ka folur edhe ne mikrofonat e InterChannel pas ndeshjes dhe ka analizuar humbjen 4-2 ndaj Romes.

Ja fjalet e tij: “Jemi te inatosur sepse barazuam dy here por beme disa gabime amatore e per … Read More

M’Vila: “Shpresoj qe te bej nje sezon te madh. Deshiroj qe me Interin…”

16/07/2014, 15:19 |

Fjalet e pare si Interist per Yann M’Vila i cili eshte ndaluar pas stervitjes te thote disa fjale per Inter Channel.

Ja cfare ka thene ai: “Deshiroj te pershendes te gjithe tifozet e Interit dhe dua … Read More

Mazzarri per InterChannel: “Trapani do te kerkoje te beje ndeshjen e jetes. Duhet te kalojme turin me cdo kusht.”

03/12/2013, 21:40 |

Walter Mazzarri ka folur per sfiden ne Kupen e Italise, qe do te luhet neser ne darke kunder Trapanit. Ja fjalet e thena prej tij per Inter Channel i intervistuar nga Roberto Scarpini.

Trapani vjen me … Read More

Rolando per InterChannel: “Shume e bukur te luash me Interin. Golin? Ja dedikoj gjyshit tim sepse…”

27/10/2013, 0:16 |

Keto jane fjalet e lojtarit zikalter ne mikrofonat e InterChannel pas ndeshjes: “Eshte i rendesishem per mua goli i sotshem. Per te thene te verteten goli im i fundit ka qene me i bukur se ky, por ky … Read More