Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

InterCletic

Mancini: “Tre fitore nuk ndryshojne asgje. Kovacic dhe Icardi jane e ardhmja e Inter!”

25/02/2015, 20:25 |

Eshte koha per Inter-Celtic, ndeshja e kthimit e Europa Leauge qe do te percaktoj ekipin qe do te avancoj me tutje ne kete kupe europiane. Per te iu pergjigjur pyetjeve te gazetareve dhe per te analizuar ndeshjen, flet Roberto … Read More