Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterClubAlbania

Interista, shihemi tek Belmondo vetem pas pak per Milan-Inter

04/04/2018, 17:20 |

Kjo eshte vetem nje kujtese e vogel per te gjithe Interistat ne Tirane qe vetem pas pak fillon organizimi tek Belmondo per ta pare te gjithe se bashku derbin.

Zikalterit tane zbresin ne fushe ne oren 18:30 dhe Inter Club … Read More

EKSKLUZIVE per InterClubAlbania – Icardi, gjithcka e mbaruar: Qendron & rinovon!

25/05/2015, 18:55 |

Ceshtja e rinovimit te tij eshte nje nga temat e nxehta tek ambjenti zikalter keto muaj: Po flasim per Mauro Icardin dhe rinovimin e famshem te kontrates se tij, teme e cila ka zgjatur me muaj te tere.

Read More

Interistat Shqiptare ja arrijne qellimit: InterClubAlbania behet InterClub me i madh ne Europe!

08/09/2014, 22:39 |

Ishte nje enderr, nje enderr e enderruar ne grup dhe e bere realitet me pune, vullnet dhe dashuri. 

Objektivi qe ne diten e pare te hapjes se anetaresimeve ishte i qarte per InterClubAlbania dhe anetaret e … Read More