Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterCrotone

Gazzetta – Icardi po shpreson, Rafinha ndoshta nga pankina: ja formacioni i mundshem

02/02/2018, 12:06 |

Nuk eshte per tu perjashtuar nje rekuperim i shpejte per Mauro Icardin.

La Gazzetta dello Sport shkruan: “Maurito po permiresohet me shpejtesi, problemi ne muskuj nuk ka qene i rende dhe ai po shtyn qe te … Read More

Gazzetta – Po vjen ora e Rafinhas: titullar ne 4-3-3 ndaj Crotones

01/02/2018, 12:08 |

Pas vetem disa sekondash me bluzen e Interit ne Ferrara, Rafinha mund ta nise titullar ndeshjen ndaj Crotones.

Sipas asaj qe tregon La Gazzetta dello Sport, ish lojtari i Barcelones mund ta nise si mesfushor qendror … Read More

Gazzetta – Interi ka rigjetur Brozovicin e vertete. Mire Eder dhe Miranda…

07/11/2016, 11:18 |

Interi ka rigjetur Brozovicin e vertete, kete gje e thote Gazzetta dello Sport.

Sipas te perditshmes italiane, kroati (nota 6,5) ka luajtur nje ndeshje prej me te miri ne fushe ne kahasim me shoket e tij … Read More