Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterEmpoli

Inter-Empoli, Pioli e kishte studiuar mire ndeshjen. Por kthesa ne loje ndodhi kur…

13/02/2017, 11:14 |

Pioli beri qe te mos ndihej mungesa e Icardit, Perisic, Brozovic dhe Banega duke riporpozuar modulin e Torinos duke kerkuar intensitet dhe presing. 

Levizjet e Palacios dhe Eder kane vene ne veshtiresi te madhe Empolin, por … Read More

Opsioni Joao Mario si sulmues krahu ne te majte dhe Banega nga minuta e pare. Por Palacio…

11/02/2017, 13:56 |

Pas humbjes ne Tim Cup ndaj Lazios dhe asaj ndaj Juventusit ne Serie A, Interi do te kerkoje te ringrihet ne kembe ne ndeshjen e shtepise ndaj Empolit.

Stefano Pioli do i duhet te beje pa … Read More

Inter eshte ne telashe: jane tre lojtaret me rrezik kartonash. Turnover ndaj Bolognas?

11/02/2017, 12:55 |

Nje problem pason tjetrin per Stefano Piolin.

Neser, kunder Empolit, pervec mungesave te Icardit, Perisic dhe Brozovic, teknikut zikalte do i duhet te beje shume kujdes me zgjedhjet e tij. E sigurt qe perpara mbrojtjes do … Read More

Champions per Interin gjithmone e me e veshtire, por populli Interist beson. Neser ne Meazza…

11/02/2017, 11:27 |

Populli zikalter beson, madje beson shume.

Pavarsisht humbjes ndaj Juventusit, qe ka bere garen per vendin e trete akoma me te komplikuar, tifozet e Interit, per te disaten here jane pergjitur prezent apelit te Interit dhe … Read More

Gazzetta – Pioli rikthehet tek 4-2-3-1. Banega apo Joao Mario?

10/02/2017, 12:11 |

Rikthim tek 4-2-3-1. Kunder Empolit, Stefano Pioli do te braktise skemen me tre mbrojtes te pare ne Torino dhe do te rikthehet tek skema qe i solli Interit pike dhe siguri, edhe pse skema e perdorur ne Juventus … Read More

Sky – Drejt Inter-Empoli, Pioli rikthehet me kater mbrapa: Ansaldi ne te majte

09/02/2017, 13:54 |

Per ndeshjen e se dieles kunder Empolit, Stefano Pioli, pas eksperimentit me mbrojtjen me tre me Juven, duket i orientuar qe ti besoje linjes klasike me kater dhe rikthimin e Cristian Ansaldit ne krahun e majte.

Read More

Preview Empoli-Inter, De Boer beson tek Kondo per te zevendesuar Banega. Perisic dhe Gabigol…

21/09/2016, 16:11 |

E tani do ta shikojme se sa vlejme vertete. Interi kaloi nga alpet ruse ne parajse ne vetem tre dite pas humbjes ndaj Hapoel ne ekstazen ndaj Juventusit por tashme ka ardhur koha per te pare se sa … Read More

Inter, keshtu ne fushe ndaj Empolit: Mancini zgjedh Eder?

07/05/2016, 9:38 |

Interi po pergatitet per ndeshjen e fundit te kampionatit ne shtepine e saj: Per kete, Mancini ka vendosur qe te ule ne stol Jovetic dhe te zgjedhe Eder, por ky i fundit nuk eshte e vetmja e re.

Read More

Drejt Inter-Empoli: Dy ndryshime ne krahasim me Genoan! Vidic dhe Santon ne vend te…

29/05/2015, 12:20 |

Interi eshte ne pritje te ndeshjes se fundit te sezonit e do te kerkoje me sezben nje fitore per tifozet e saj.

Te dielen ne Meazza do te vije skuadra simpatike e Empolit. Ne kete perballje, … Read More