Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterGenoa

Karamoh thesar zikalter: tifozet cmenden pas tij, Spalleti shume i impresionuar…

26/09/2017, 12:18 |

Te dielen pas Inter-Genoa kishte vetem dy persona me te lumtur se Yann Karamoh, babai Guillaume dhe mamaja Chantal.

Sipas asaj qe tregon Corriere dello Sport, dy prinderit e tij vijne shpesh ne Milano, sidomos mamaja … Read More

Gazzetta dello Sport – Ja notat e Inter-Genoa: Eder dhe Karamoh me te miret, keq Borja Velero…

25/09/2017, 10:12 |

Disa nota poshte gjashtes, por asnje note mbi shtate. Keto jane notat nga La Gazzetta dello Sport per zikalterit qe dje kane qene te impenjuar ne sfiden ndaj Genoas ne San Siro.

Me i dobti ne … Read More

Spalleti po mendon per Dalbert nga 1. Brozo dhe Eder po bejne nxemjen. Borja…

23/09/2017, 12:19 |

Luciano Spalletti vazhdon qe te perzieje letrat ne stervitje, duke mos i ofruar pika referimi Genoas per sa i perket formacionit qe do te zbrese ne fushe neser ndaj Genoas ne oren 15:00. 

La Gazzetta dello … Read More

Sky – Dreke ne Pinetina per skuadren dhe ne oren 15:00 stervitje. Brozovic protagonist…

13/12/2016, 15:02 |

Skuadra eshte gjendur kete mengjes ne Pinetina: me pas te gjithe dreke se bashku, dhe ne oren 15:00 stervitja e dites.

Ne Sky Sport kane folur per Marcelo Brozovic qe ne kete moment eshte bere njeriu … Read More

Notat e Inter-Genoa: Brozovic epic, Nagatomo keq. Po Gabigol, eshte me keq se Palacio dhe Eder?

12/12/2016, 11:29 |

Interi ja del te fitoje nje ndeshje teper delikate ne San Siro, duke arritur keshtu fitoren e gjashte radhazi ne shtepi, gje qe nuk ndodhte qe prej 2011. Nderkohe, keto jane notat e ndeshjes se djeshme:

Read More

Gazzetta – Biabiany ne sprint drejt Eder, Pioli ne fushe me nje 3-4-3: ja formacioni i mundshem!

10/12/2016, 10:25 |

Jo vetem Pinamonti dhe Miangue. “Ai qe u pa gati diten e enjte ne kupe eshte edhe Jonathan Biabiany. Jonathan rrezikon ti zere vendin Eder ne 3-4-3 qe do te hidhet neser ne fushe e qe do te … Read More

Perpara pushimeve te fundvitit tre ndeshje te rendesishme, dy nga te cilat ne Meazza. Suning…

06/12/2016, 12:54 |

Interi kerkon qe te mbroje Stefano Piolin, madje duke kerkuar ta ndihmoje me cfare te mundet qe te dale nga kjo krize qe per Interin duket pafund.

Asnje ne shtepine Inter, qe nga Suning e deri … Read More

Inter: situata shume e komplikuar per Pioli beson. Ne fund te cdo stervitje…

06/12/2016, 12:10 |

Situata ne shtepine Inter nuk eshte nder me te thjeshtat por Stefanio Pioli beson dhe madje shume.

Ai uleret ne dhomat e zhveshjes kur skuadra nuk respekton ate qe eshte pergatitur gjate javes dhe ne fushe … Read More

Pioli deshiron te ndryshoje cdo gje: 4-4-1-1 ose 4-3-3 me Miranden ne mesfushe…

05/12/2016, 14:20 |

Pas kater testeve te para qe kane treguar nje ekuiliber te munguar dhe negativ, Stefano Pioli mund te zbrese pak poshte ne fushe 4-2-3-1 dhe ta beje nje 4-4-1-1.

Kete gje e tregon Gazzetta dello SportRead More

Inter, Palacio eshte nje siguri. Kavilja u mund, tani e ka radhen rinovimi? Nderkohe…

20/05/2015, 15:25 |

Duke lexuar lajmet e merkatos te lidhura me Interin, me Icardin te paprekshem duket sikur Palacio eshte ai qe rrezikon me shume per sezonin tjeter.

Kerkimi, nga ana e zikalterve, per nje sulmues te dyte per … Read More