Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterJuve

Sky – Inter-Juve, formacioni i mundshem: kthehet Ljajic. Ne mesfushe…

01/03/2016, 16:49 |

Stervitja e sotme e Interit eshte ne vazhdim e siper dhe Roberto Mancini ka filluar te bej provat e para per formacionin. Sic raporton Sky Sport, tekniku italian duke i orientuar qe te rreshtoj nje 4-3-3.

Read More

Inter-Juve, shansi i madh i dyshes kroate. Nderkohe Shaqiri rikthehet si ’10’ e Interit…

16/05/2015, 14:33 |

Interi vazhdon te vrapoje pas endrres europiane dhe deshiron qe te munde Juventusin ne Meazza.

Zikalterit, kunder skuadres se Allegrit do i duhet te bejne pa Hernanes i skualifikuar dhe Guarin, gjithmone titullar por tashme eshte … Read More

Moratti: “Sot Interi te jape sinjalin edhe per Thohir. Mancini…”

16/05/2015, 14:13 |

Massimo Moratti, gjate intervistes se tij tek Radio 105, ka folur edhe per rendesine e ndeshjes se sotme kunder Juventusit.

Ja fjalet e tij: “Sot Interi duhet e jape nje sinjal karakteri, vazhdimesie. Dicka qe do … Read More

Thohir mberriti sot ne oren 9 ne Malpensa: Direkt ne Appiano! Ja programi i ngjeshur…

16/05/2015, 13:53 |

Me rastin e ndeshjes se sotme ndermjet Interit dhe Juventusit, edhe presidenti zikalter Erick Thohir ishte prezent ne stervitjen e shkurter qe Interi zhvilloi ne mengjes ne Appiano Gentile. Ai zbarkoi sot ne oren 9:00 te mengjesit ne … Read More

Inter-Juventus, parashikohen 70.000 spektatore! Gazzetta: “Ne mes qendron historia…”

16/05/2015, 13:33 |

Ja tek jemi, eshte dita e Inter-Juventus. Nje sfide kurre si te tjerat e as sot nuk eshte keshtu. Pavarsisht se nuk ka motive klasifikimi per Juventusin dhe disa lojtare jane lene ne shtepi nga Massimiliano Allegri ne … Read More

Sky – Kunder Juves ka mundesi te luhet me 4-2-3-1: Edhe Podolski…

12/05/2015, 22:46 |

Mund te kete hapsire edhe per Lukas Podolskin ne njembedhjeteshen e Interit qe do te sfidoje Juventusin ne ndeshjen e pare te javes se 36 ye Serie A, e cila do te luhet te shtunen ne oren 18:00 … Read More