Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterLazio

Pioli konfirmon 4-2-3-1 ndaj Lazios, por tekniku eshte i tunduar edhe nga ideja e 4-2-4…

20/12/2016, 12:07 |

Pavarsisht mungeses se Felipe Melo, Medel dhe Joao Mario, Interi anti-Lazio do te kete pothuajse te njejtin rreshtim si ne Reggio Emilia: Handanovic ne porte, D’Ambrosio, Murillo, Miranda dhe Ansaldi mbrapa, Brozovic dhe Kondogbia perpara mbrojtejs, Candreva, Banega … Read More

Perpara pushimeve te fundvitit tre ndeshje te rendesishme, dy nga te cilat ne Meazza. Suning…

06/12/2016, 12:54 |

Interi kerkon qe te mbroje Stefano Piolin, madje duke kerkuar ta ndihmoje me cfare te mundet qe te dale nga kjo krize qe per Interin duket pafund.

Asnje ne shtepine Inter, qe nga Suning e deri … Read More

Bonazzoli: “Jam nje 9, mesoj nga Ibra. Por me fusni ne fushe se per Interin bej edhe mbrojtesin e krahut.”

21/12/2014, 23:39 |

Nga krosimi i tij erdhi edhe goli i Palacios(ahi – me ne fund). E keshtu Bonazzoli ka folur per mikrofonat e Sky ne fundin e ndeshjes barazimin me Lazion. Ja fjalet e tij:

NJERIU ASSIST – … Read More

Inter-Lazio, Mancini beson tek rombi. Dodo favorit mbi Nagatomon kurse Kovacic…

21/12/2014, 15:43 |

Interi po pergatitet te prese sot ne darke Lazion edhe pse me disa probleme ne formacion. Me Palacion jo ne formen e tij me te mire, Roberto Mancini e gjen veten edhe pa Pablo Daniel Osvaldon i cili … Read More

Gazzetta – Shans per Hernanes por Guarin mbetet favorit. D’Ambrosio…

20/12/2014, 23:18 |

Ne edicionin online te La Gazzetta dello Sport konfirmohet formacioni zikalter qe mund te hidhet ne fushe ne sfiden e neserme qe Interi do te luaje ndaj Lazios nga ana e Roberto Mancinit.

Ja cfare ka … Read More

Icardi: “Lazio eshte nje kundershtar direkt. Duhet te bejme mire per vendin e trete…”

19/12/2014, 15:18 |

Edhe Mauro Icardi ka folur per mikrofonat e SportMediaset pas Marco Fassones dhe Andrea Ranocchias.

Ai pergjithesisht ka folur per ndeshjen e ardhshme ndaj Lazios. Ja fjalet e tij: “Nuk flasim per vendin e trete me. … Read More

SkySport – Vjen Lazio dhe per Mancinin ka vetem kujtime. Ne 2003 ishte ai qe…

19/12/2014, 15:02 |

Interi po punon fort ne prag te ndeshjes te se dieles kunder Lazios. Ndeshje ne te cilen Mancini do te jetoje plot me kujtime sepse ishte ai qe ne 2003 erdhi pikerisht nga kryeqytetasit. Nderkohe humbja e fundit … Read More

Sky – Hernanes ndoshta nga minuta e pare me Lazion. Sot kane munguar dy lojtare, por vetem sepse…

18/12/2014, 18:36 |

Hernanes kunder Lazios do te jete. Si ai edhe Kovacic jane rikthyer ne grup dhe jane stervitur edhe sot rregullisht me shoket e skuadres. Hernanes mund ta nise keshtu nga minuta e pare dhe Mancini ka pasur te … Read More