Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterNapoli

VIDEO – Paraqitja fenomenale e Milan Skriniar ndaj Napolit

14/03/2018, 12:07 |

E kush do ta kishte menduar se Skriniar do te ishte nje bast i fituar ne fillim kur erdhi si nje lojtar i panjohur i Sampdorias dhe hasi jo pak paragjykim nga radhet e tifozeve por edhe nga mediat ne … Read More

FCIN – Sa shanse ka Spalletti te qendroje tek Interi?

13/03/2018, 17:00 |

E ardhmja nuk eshte plotesisht e zeze, por drita qe eshte, eshte e zbehte.

Luciano Spalletti i ka therritur te gjithe ne apel: nga lojtaret e deri tek klubi e drejtuesit.

Shume premtime te pambajtura, shume veshtiresi te hasura qe … Read More

Inter, gjendja fizike ok. Ja cfare te duhet nga ana teknike per Champions!

13/03/2018, 11:12 |

Spalletti ka perdorur fjale te renda pas sfides ndaj Napolit per te shkundur skuadren ne keto ndeshje te mbetura.

Pas barazimit me Napolin, tekniku i Interit ka provuar qe te shkunde pak skuadren duke shpresuar qe te arrije nje reagim … Read More

Sky – Inter, fjalet e Spallettit mos jane thene per te stimuluar trupen? Por nderkohe…

12/03/2018, 23:12 |

Sky Sport e mendon ndryshe situaten tek Interi pas deklaratave te Spallettit.

Nje barazim qe sherben pak per garen per Champions League tek Interi, por qe ka ardhur ne nje moment jo shume pozitive kunder nje kundershtar si Napoli qe … Read More

Spalletti jo vetem kunder Cancelos, deklarata te forta edhe ndaj Candreves: “Le te thote cfare te doje…”

12/03/2018, 22:09 |

Nuk duket nje situate e qete tek Interi, sidomos pas deklaratave te Luciano Spallettit pas ndeshjes se djeshme.

Tekniku italian u shpreh dje:

“Pse nuk po arrij qe te bej skuadren te luaje sic dua une? Varet se me … Read More

Inter, fjalet e Spallettit nuk i kane pelqyer klubit dhe lojtareve. Nuk kuptohet dot nese…

12/03/2018, 15:37 |

Per fjalet e tranjerit zikalter ka folur per Sky Sport gazetari Massimiliano Nebuloni.

Kane bere shume dhe vazhdojne te bejne te diskutojne fjalet e leshuara nga Luciano Spalletti dje pas ndeshjes Inter-Napoli.

Tekniku zikalter ka evidentuar nje mungese kualiteti ne … Read More

Ja nga linden deklaratat e Spallettit pas ndeshjes ndaj Cancelos. Portugezi deklaroi pas Napolit…

12/03/2018, 13:22 |

Nga cfare rrethanash linden fjalet e Spallettit ne drejtim te Cancelos pas ndeshjes se djeshme?

Kete pyetje ja kane bere vetes jo pak tifoze zikalter pasi kane lexuar deklaratat e dites se djeshme te mister Luciano Spallettit.

Tekniku i Interit … Read More

Notat e Gazzetta dello Sport: Skriniar i heq deshiren per te luajtur Insigne. Gaglia dhe Brozo….

12/03/2018, 11:42 |

Jane Milan Skriniar dhe Ivan Perisic ‘i miri dhe i keqi’ per Gazzetta dello Sport nder interistat qe zbriten ne fushe ne barazimin me rrjeta te paprekura ne San Siro ndaj Napolit.

Shtate e gjysem per sllovakun, qe ka fituar … Read More

Spalletti fjale te renda ndaj Cancelo: “Qahet shume. Deshiron gjithmone…”

12/03/2018, 11:11 |

Fjale te renda ato ne drejtim te Joao Cancelos nga ana e Luciano Spallettit pas ndeshjes se djeshme.

Spalletti, tranjeri zikalter, ka folur ne ‘Zona Mista’ pas ndeshjes ndaj Napolit, te mbyllur me te njejtin rezultat si ne fazen … Read More

Moviola e Gazzetta – Orsato, cfare pe ne ate moment? Kontakti Perisic-Hysaj…

12/03/2018, 10:48 |

Ndeshja ndermjet Interit dhe Napolit ku nga te dyja skuadrat kerkohej fitorja perfundoi me nje pike per koke. 

Kjo ndeshje, u drejtua nga arbitri Daniele Orsato me personalitet dhe qe mbajti ne kontroll sfiden, por me nje gabim nga ana … Read More

SONDAZH – Votoni lojtarin me te mire te Interit ndaj Napolit: 3 lojtare ne gare

12/03/2018, 1:15 |

Sot Interi e mbylli ne barazim 0-0 ndaj Napolit.

Zikalterit paten edhe nje mundesi mjaft te mire me ane te Skriniar per te zhbllokuar rezultatin, por goditja me koke e Skriniar perfundoi ne shylle.

Per sa i perket lojes, ajo … Read More

Candreva: “Tani ndeshje te veshtira. Milani? Nuk me intereson. Spalleti mua dhe Rafnihes na ka thene…”

12/03/2018, 1:07 |

Antonio Candreva ka analizuar, per mikrofonat e Inter TV, barazimin me Napolin.

Keto jane qene fjalet e italianit qe nuk duket aspak i kenaqur me kete barazim:

“Ka keqardhje sepse donim te fitonim. Duam t’i fitojme te gjitha nga ketu … Read More

NOTAT: Brozovic, San Siro te do keshtu! Skriniar i frikshem. Perisic, keshtu eshte shume pak…

12/03/2018, 0:58 |

Super ndeshja e kesaj jave, Inter-Napoli, ne Meazza mbyllet me rezultatin 0-0. Ishte nje ndeshje ku te dyja skuadrat u mbrojten mjaft mire.

Per Interin sot shkelqeu Brozovic dhe Skriniar i cili ishte monumental ne fushe.

Keto jane notat e … Read More

Rafinha: “Nuk ishte e thjeshte, por ndeshje e mire. Une punoj qe…”

12/03/2018, 0:39 |

Mesfushori zikalter ne huazim nga Barcelona ka folur per mikrofonat e Inter TV.

Rafinha ka komentuar keshtu barazimin e Interit kunder Napolit ne mikrofonat e Inter TV.

Ja fjalet e tij:

“Mendoj se kemi bere nje ndeshje mjaft te mire. … Read More