Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

International Champions Cup

Mancini: “Jam i qete dhe i motivuar, kam folur me klubin. Banega dhe Brozovic te rendesishem, te shohim nese vjen…”

31/07/2016, 2:19 |

Duke folur ne konference per shtyp pas ndeshjes, Roberto Mancini ka analizuar ndeshjen kunder Bayern Munich. Per teknikun nuk kane munguar as pyetjet per te ardhmen e tij dhe merkaton:

“Eshte e veshtire te luash 3 ndeshje brenda … Read More

Icardi: “Kemi akoma kohe per te gjetur formen, te mesojme nga gabimet. Jemi…”

31/07/2016, 1:34 |

Shume zera te merkatos, 40-50-60-70 milione euro, por ai eshte akoma te Interi dhe i ofron zikalterve te vetmen gje te bukur ne ndeshjen kunder Bayernit me golin e tij ne fund per rezultatin 1-4.

Ne … Read More

Inter-Bayern Munich, Icardi mungon perseri

30/07/2016, 16:07 |

(ANSA) – Milano, 30 korrik – Mauro Icardi nuk do te luaj kunder Bayern Munich sonte ne Charlotte ne ndeshjen e dyte te International Champions Cup.

Eshte mungesa e trete radhazi e kapitenit zikalter, pas mungesave kunder PSG … Read More

Sot Inter-Bayern: ja disa kuriozitete dhe pak histori

30/07/2016, 9:19 |

Sot ndeshja e fundit ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes per Interin, me saktesisht ne Charlotte kunder bavarezve. Shtate here jane ndeshur me pare gjermanet me Interin.

CHARLOTTE – Kjo e sotshmja do te jete ndeshja e … Read More