Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

InterPescara

Interi po zbulon Joao Marion e vertete. Tashme 45 milione eurot nuk peshojne fare?

30/01/2017, 11:41 |

Avash-avash, Joao Mario ka mare perdore Interin. Mesfushori portugez, i ardhur ne Milano per 45 milione euro ne vere po behet nje faktor i rendesishem per kete skuader. Por ka dicka me shume: pervec se eshte nje lojtar … Read More

Inter-Pescara, formacioni i mundshem: Pioli kursen Murillo dhe Kondogbia. Icardi dhe Miranda…

28/01/2017, 12:02 |

Stefano Pioli po pergatit keshtu sfiden delikate ndaj Pescares dhe edicioni i perditshem i Gazzetta dello Sport mundohet te gjeje formacionin e mundshem qe do te hedhe tekniku emilian sot ne fushe.

Ne stervitjen e djeshme, … Read More

Inter-Pescara: Pioli rekuperon Murillon dhe ka dy dyshime. Miranda nga minuta e pare me Medel?

27/01/2017, 11:33 |

Interi vazhdon punen ne prag te ndeshjes ndaj Pescares.

Dje, nuk eshte stervitur dot me grupin Murillo i cili eshte prekur nga nje gjendje gripale: gjithsesi, ne darke kolumbiani eshte bere me mire dhe sot do … Read More

Inter: nese neser mund Pescaren behu gati per bonusin e premtuar nga Suning. Zikalterit…

27/01/2017, 11:22 |

Neser ne darke ne stadiumin Meazza do te vije Pescara dhe zikalterit do te kete nje objektiv te dyfishte.

I pari eshte ai i vazhdimesise se sukseseve, dhe i dyti eshte fitorja per te perfituar keshtu … Read More

Inter-Pescara: Pioli ka bere llogarite. Dy balotazhe dhe dy ‘te medhenj’ ne stol ndaj Pescaras…

25/01/2017, 13:05 |

Pas nje dite pushim te dhene nga Pioli, sot Interi do te rinise pergatitjen ne prag te ndeshjes kunder Pescares.

Te shtunen ne darke nuk do te luaje dot Ansaldi, por ish tranjeri i Lazios … Read More