Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

InterPsg

Sot kontakt Inter-Psg per Lucas Moura. Braziliani parakalon Berardin dhe Bernardeschin?

12/06/2017, 9:42 |

Sigurisht, duhet te vije nje oferte jo me e vogel se 50 milione euro, por Interi e di mire se e ardhmja e Ivan Perisic, sot per sot, eshte larg Milanos dhe natyrisht qe Ausilio dhe Sabatini po … Read More

Interi neser do te udhetoje drejt Marokut. Lojtaret qe do te mungojne jane…

28/12/2014, 15:57 |

Neser ne mengjes Interi do te fluturoje drejt Marrakech, Marok.

Te marten skuadra do te perballet ne nje miqesore ndaj PSG. Nje rast ky per te pershendetur edhe ish-lojtare te Interit qe me zikalterit kane bere … Read More