Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterPSV

Inter, Championsin e nis me Tottenham ne Meazza: ja orari i plote! Ndeshja me Barcen…

30/08/2018, 23:07 |

Pasi qe u mesua shorti mungonte vetem edhe orari.

Dhe tani disa ore pas shortit, UEFA ka bere te ditur edhe ditet e ndeshjeve se bashku me oraret per grupet e Champions League

Interi do te debutoj ne grupin B … Read More