Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterSampdoria

Inter-Sampdoria, formacioni i mundshem i Mancinit…

20/01/2015, 23:09 |

Vijne te rejat me te fundit nga Pinetina rreth formacionit te mundshem te Interit nese ne ndeshjen ndaj Sampdorias e vlefshme per Kupen e Italise.

Sipas asaj qe tregon Sky, eshte shume e mundeshme qe ne … Read More

Kupa e Italise – Brenda te enjtes kompletohen 1/8. Nese Interi kualifikohet do te perballet me…

20/01/2015, 17:05 |

Rikthehet sot ne darke Kupa e Italise. Nga dita e sotme e deri te enjten do te kompletohen edhe ndeshjet e fundit te 1/8.

Gjithcka do te nise sot me Roma-Empoli, me pas me Fiorentina-Atalanta dhe … Read More

Juan Jesus: “Duhet te vazhdojme keshtu. Ranocchia ne pushim na foli dhe na tha qe…”

30/10/2014, 0:22 |

“E veshtire te perballesh me Sampdorian sepse ka sulmues qe jane teper te shpejte. Okaka eshte shume i forte edhe fizikisht. Ne pjesen e pare kemi krijuar shume dhe kemi humbur shume raste. Ishte e rendesishme te fitonim … Read More

Kovacic: “Demtim? Jo, thjesht bllokim i vogel. Tifozet? Merziten shume kur une…”

30/10/2014, 0:10 |

Ne fundin e ndeshjes, Mateo Kovacic ka komentuar ndeshjen e sotme ndaj Sampdorias.

Keto jane fjalet e lojtarit zikalter: “Ishte nje ndeshje e veshtire sepse ne ndeshjet e fundit kemi pasur shume veshtiresi ne loje dhe … Read More

Icardi: “Kush vershellen nuk i do te miren Interit. Tifozet e vertete kendojne deri ne minuten e 90…”

29/10/2014, 23:30 |

Ka gjuajtur penalltine ne minuten e 43 te pjeses se dyte dhe ka shenuar e keshtu Maurito Icardi i ka dhuruar Interit tre piket ndaj Sampdorias. Ne fundin e ndeshjes talenti zikalter ka folur per mikrofonat e Sky:

– I … Read More

Inter-Sampdoria, ja formacioni i mundshem i Interit! Rikthehet Vidic ndersa Obi…

29/10/2014, 0:22 |

Sot luhet Inter-Sampdoria ne Giuseppe Meazza, ndeshje e vlefshme per javen e nente te kampionatit Serie A, me djemte e Sinisa Mihajlovic qe paraqiten ne kete takim si skuadra e trete ne klasifikim (16 pike, njesoj me Udinesen).

Read More

Inter-Sampdoria, arbiter i ndeshjes do te jete Russo!

27/10/2014, 15:11 |

Serie A do te luhet edhe ne mesjave e Interi ndeshjen e radhes e ka ne Meazza, e do te shohe perballe Sampdorian e Sinisa Mihajlovic, nje nga ekipet me ne forme ne Serie A ne kete fillim … Read More