Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

InterSouthampton

Icardi: grinte, vrapim dhe presing. Reaksion prej kapiteni te vertete!

21/10/2016, 9:14 |

Ne ndeshjen e Europa League, ndermjet Inter dhe Southampton, i vezhguari special ishte me siguri Mauro Icardi.

Pas tre ditesh teper te veshtira ne nivel ambiental te sulmuesit zikalter, ai ka bere gjithcka per tu treguar … Read More

Preview Inter-Southampton: Banega jashte, Gnou ne 4-3-3. Eder nga 1? Ndersa Saints me Tadic, Long e Austin…

20/10/2016, 9:21 |

Ndeshje teper e rendesishme per Interin e Frank de Boer, e detyruar sot qe te fitoje medeomos 3 piket per te mos kompromentuar akoma me shume kete sezon qe sapo ka filluar.

Ne grupin K, gjerat … Read More