Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

InterTorino

Inter-Torino, Spalletti zbarkon artilerine kroate. Ne mbrojtje De Vrij-Skriniar: ja formacioni i mundshem

22/08/2018, 22:14 |

Edhe kater dite dhe Interi do te impenjohet ne ndeshjen e dyte te ketij sezoni.

Do te jete Torino e ish-trajnerit zikalter Walter Mazzarri qe do te arrij ne Giuseppe Meazza per te luajtur ndeshjen e dyte ne kete kampionat … Read More

Gazzetta – Spalletti, te njejtet 11 lojtare per javen e 5-te rresht: ja formacioni i mundshem!

03/11/2017, 12:17 |

Asnje dyshim formacioni per Luciano Spallettin ne prag te ndeshjes ne shtepi ndaj Torinos te dielen.

Sipas Gazzetta dello Sport, tekniku nga Certaldo do te konfirmoje per heren e peste rresht me te njejtin formacion qe … Read More

Cfare numrash nga Joao Mario! Portugezi 71 pasime dhe gabon pothuajse asgje: ja statistikat!

27/10/2016, 11:49 |

Ndeshja kunder Torinos me ne fund nxori ne drite edhe klasin e jashtezakonshem te Joao Mario.

Portugezi ka qene, per shoket e skuadres, nje pike referimi e vertete: ka prekur 85 topa, e kjo eshte nje … Read More

Thohir skuadres: grinte dhe krenari per Interin. Ndersa per De Boer, ka ofruar…

27/10/2016, 11:23 |

Interi eshte rikthyer tek suksesi ndaj Torinos.

Nje fitore e arritur edhe pas fjaleve te Erick Thohir, qe perpara ndeshjes eshte takuar me lojtaret dhe stafin zikalter per ti karikuar sadopak. Takimi, sic tregon Gazzetta dello … Read More

Icardi: Nje dopiete per paqen. Edhe Curva Nord…

27/10/2016, 11:02 |

Mauro Icardi mund te kete shume difekte, por dicka di ta beje shume mire: te beje gola. 

Dje ne darke ka bere qei gjithe stadiumi te festoje, duke perfshire edhe Curva Nord, me dopieten e tij, … Read More

Curva Nord behet gati per te protestuar sot: “Ndoshta nuk jemi kuptuar…”

26/10/2016, 11:26 |

Interi sot, duhet te binde drejtuesit qe pankina e De Boer duhet te shpetohet.

Por edhe Curva Nord duket se eshte me nje kembe ne lufte, sic tregohet edhe nga kartoni klasik qe do te shperndahet … Read More

Gazzetta – Mister mbi perjashtimin e Kondogbia. Vonesa e komunikates te ben te mendosh…

26/10/2016, 10:36 |

Ne pasditen e djeshme, eshte krijuar nje ceshtje e vogel Kondogbia.

Francezi ishte perjashtuar nga te grumbulluarit e ndeshjes se sotme pa asnje motiv. Ne oren 19:30, ora kur u zyrtarizua lista e te grumbulluarve, nuk … Read More

Preview Inter-Torino – De Boer beson gjithcka tek 4-2-3-1 dhe Banega. Momenti i se vertetes?

26/10/2016, 10:29 |

Thirja e fundit per Heer Frank. Thirrja e fundit sepse futbolli Italian nuk pret askend dhe sepse ka nxitim ne arritjen e rezultateve nga ana e Interit. Shpesh here ne futboll dhe jo vetem, kur objektivi duket sikur … Read More

Mancini: “Me Shaq-Brozovic, do permirsohemi. Do shkojme ne CHL, se di si, por do shkojme…”

25/01/2015, 20:01 |

Ne fundin e humbjes se shemtuar ne shtepi kunder Torinos, Roberto Mancini ka treguar zhgenjimin e tij ne mikrofonat e Rait.

Keto jane mendimet e tij: “Ka shume gjera qe duhen konsideruar dhe duhen vene bashke. … Read More