Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterTottenham

Inter, Championsin e nis me Tottenham ne Meazza: ja orari i plote! Ndeshja me Barcen…

30/08/2018, 23:07 |

Pasi qe u mesua shorti mungonte vetem edhe orari.

Dhe tani disa ore pas shortit, UEFA ka bere te ditur edhe ditet e ndeshjeve se bashku me oraret per grupet e Champions League

Interi do te debutoj ne grupin B … Read More

Sot Tottenham-Inter, ndeshja e pare e Banega me Interin: ja formacioni!

05/08/2016, 10:46 |

Sot ne skene do te dale Interi i sezonit te ri, kesaj radhe i plote ndaj skuadres angleze te Tottenham ne Ullevaal Stadion ne Oslo dhe kjo ndeshje me shume mundesi do te jete e para absolute e … Read More

Stervitje e diferencuar per Candrevan ne Appiano, nuk do te niset me skuadren ne Oslo

04/08/2016, 18:03 |

Antonio Candreva nuk do te udhetoj me skuadren drejt Oslos raporton Sky Sport.

Vizitat mjeksore te lojtarit me Interit kane treguar qe lendimi qe pesoj me Italine tani ka kaluar dhe ai eshte mire. Megjithate lojtari do … Read More