Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

InterUdinese

Notat e Inter-Udinese 3-1: Jovetic mer perdore Interin, ja Kondogbia i vertete. Melo…

23/04/2016, 23:01 |

Interi mund Udinesen 3-1. Shenon Jovetic dy here dhe nje here Eder ne finalen e ndeshjes. Zikalterit shkojne -4 perseri nga Roma dhe +5 nga Fiorentina. Keto jane notat e ndeshjes:

HANDANOVIC 6.5 – Pa faj … Read More

Juan: “Skuadra beri mire, jam teper i lumtur per Eder. Pozicioni im…”

23/04/2016, 22:29 |

I intervistuar per Interchannel ne fund te ndeshjes, Juan Jesus ka komentuar ndeshjen e fituar ndaj Udineses.

Keto kane qene fjalet e lojtarit zikalter: “Fitore e merituar dhe frike ne fund? Nuk besoj se kishte frike … Read More

Inter-Udinese, nje mallkim qe duhet zhdukur: Keshtu kane perfunduar ndeshjet e 5 viteve te fundit!

23/04/2016, 7:59 |

Meazza dridhet kur vjen Udinese: Friulanet jane nje tmerr i vertete per zikalterit qe fitoren e fundit me ta e kane gjetur ne 2010.

Sot ne darke Interi do te prese ne Meazza Udinesen e De … Read More

Mancini hap dyert e zjarrit? Dy dyshime per 11 lojtaret e formacionit kunder Strames!

07/12/2014, 15:53 |

“Kush ndermjet Osvaldos dhe Icardit? Maurito do te luaje”.

Me te njejten dinakeri qe perdor kur i hedh lojtaret ne fushe, Roberto Mancini i shpjegon gazetareve prezent se “Maurito” do te beje pjese e 11 lojtareve … Read More

Gazzetta – Formacioni i mundshem: Do te jete nje 4-3-3 me Kovacic sulmues krahu? Osvaldo…

06/12/2014, 15:13 |

Gazzetta dello Sport ne faqet e saj mundohet qe te dizenjoje se si do Interi i Roberto Mancinit do te futet ne fushe kunder Udineses.

Sipas te perditshmes Italiane, tekniku … Read More

Stramaccioni: “Nuk pres asgje, interizmi im do te mbese pergjithmone por nuk eshte…”

05/12/2014, 16:25 |

Andrea Stramacconi, i intervistuar per Sky, nuk pret shume ovacione ne rikthimin e tij ne San Siro edhe pse lidhja e tij me boten Inter ka mbetur shume e forte dhe shume intensiv edhe pas largimit te tij … Read More

Sky – Mancio rekuperon Kovacic dhe Yuto Nagatomon. Osvlado…

05/12/2014, 16:17 |

Po afrohet ndeshja e se dieles kunder Udineses dhe Mancini duket se e ka te qarte formacionin qe duhet te zbrese ne fushe ne Meazza.

Sipas asaj qe tregon SkySport, i vetmi dyshim i formacionit eshte … Read More