Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Iuliano

Moriero: “Sonte fiton Interi, Spalletti di t’i pregadit ndeshjet. Ceccarini? Me ka bere te…”

28/04/2018, 14:19 |

“Ronaldo-Iuliano? Ishte penallti, jam i bindur sic eshte pjesa me e madhe e njerzve”.

“Kam lexuar qe arbitri Ceccarini ka thene qe nuk ishte penallti por faull ne favor te Iulianos. Kjo gje me ka bere te zemerohem akoma me … Read More

Iuliano: “Faulli ndaj Ronaldos? Qesharake kerkesat e Interit. Ai ishte faull per ne. Nuk e kuptoj se si…”

06/04/2018, 15:59 |

Iuliano tregon edhe njehere se njerezit negativ ne boten e sportit ekzistojne dhe jane me shumice. 

Perseri, si shpesh here kohet e fundit, deklaratat e tij kane te bejne me nje episod i cili i kujton te gjitheve vjedhjet e … Read More

Iuliano i pergjigjet Ronaldos: “Nje sistem i korruptuar? Nuk e di per cfare e ka fjalen. Ne ato vite…”

15/03/2018, 22:08 |

Ish-lojtari i Juventusit i eshte pergjigjur deklaratave te Ronaldos.

“Kemi luftuar kunder nje sistemi te korruptuar”.

Kjo ka qene fraza e thene nga Ronaldo gjate ceremonise Hall of Fame te premten e kaluar.

Por sot, ne Radio Sportiva ka folur … Read More