Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Ivan Perisic

FcIN – Perisic-Inter, prova për rinovim: kontratë katërvjecare e vlefshme 20 milionë euro

04/08/2017, 9:44 |

Perisic-Inter prova për rinovim. Telenovela e stërzgjatur e lidhur me largimin e kroatit mund të ketë arritur në një pikë përmbysëse në ditët e fundit. Manchester Unitedi nuk heq dorë, por nuk arrin që t’i plotësojë kërkesat e … Read More

Gazzetta – Perisic i pashitshem: jane refuzuar ofertat nga Premier League. Banega dhe Brozo…

03/04/2017, 11:43 |

Ivan Perisic perfaqeson Interin e sotshem ne menyren me te sakte te mundshme: i etur per gola, i stimuluar per Champions, i admiruar nga klubet me te medha europiane.

Kete gje e shkruan sot ne mengjes … Read More

Agjenti i Perisic: “Ivani është i lumtur tek Interi dhe dëshiron të qëndrojë dhe të fitojë. Pastaj…”

27/06/2016, 8:35 |

Ivan Perisic, me Kroacinë e tij, është eliminuar nga Evropiani, në të cilin ishte një nga protagonistët më të mëdhenj, duke treguar lojë shumë të mirë gjatë gjithë turneut. Sulmuesi zikaltër, nuk ka mungesë të ofertave por ai do … Read More