Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Jair

#110Inter – Shigjeta e zeze

16/12/2017, 18:42 |

Kombetarja e Spanjes nuk beri nje figure te mire ne Boterorin e 1962 ku u eleminua ne raundin e pare nga Cekosllovakia dhe Brazili. Por komisari teknik i saj eshte dikush qe di te perfitoje avantazhe edhe nga … Read More