Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

James Rodriguez

Corriere – 150 milione euro dhurate Interistave ne vere: nga Sanchez te Oblak, nga Verrati tek James…

29/12/2016, 13:21 |

“Njeqind e pesedhjete milione euro: ja shifra qe Suning eshte gati te investoje ne merkato ne veren e ardhshme per te perforcuar Interin”.

Kete gje e zbulon sot Corriere dello Sport e cila shton me pas: … Read More

Suning pa limite! Gazzetta konfirmon: “Ne vere u ofruan 85 milione per James Rodrigues, Real tha po…”

08/10/2016, 11:38 |

Qe Suning kishte nje fuqi te madhe ekonomike, kjo dihej qe ne fillim, por te kishte nje deshire kaq te madhe dhe nje potencial te tille, shume pak Interista e kishin menduar.

Gazzetta dello Sport sot … Read More