Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

javier zanetti

Zanetti, ja dhe axhenda e tij si zevendes president

12/05/2014, 13:01 |

Javier Zanetti do te mbaje postin e zevendes presidentit. Lajmin e ka dhene ne naten e festes presidenti i nderit Massimo Moratti qe gjate javes se kaluar ka folur me Thohir per rolin e ri ne shoqeri te … Read More

Javier Zanetti zyrtarizon lamtumiren: “Po, ky eshte momenti i duhur. Nga karriera ime, do te luaja serish dy ndeshje”

06/05/2014, 12:20 |

Nje interviste e gjate per Javier Zanettin, kapitenin e Interit, ne gazeten argjentinase La Nacion: Pupi, i intervistuar nga gazetari lokal Cristian Grosso, deklaron lamtumiren e tij ndaj botes se futbollit, duke ri-pershkruar momentet kryesore te karrieres se … Read More

Moratti: “Zanetti me mua do te ishte president! Tashme do e bejne…”

24/04/2014, 13:38 |

Massimo Moratti, ka folur gjithashtu edhe per Javier ZanettiZanetti, ne krahasim me Recoba-n, eshte dicka tjeter. Zanetti eshte historia e Interit. Jo vetem ne kendveshtrimin e kualitetit, por edhe te seriozitetit, lidhja me ngjyrat dhe njohurite dhe kapaciteti … Read More