Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Jindong Zhang

Suning ne negociata me Erick Thohir per 30% e aksioneve te indonezianit! Merkato dhe stadiumi…

24/06/2018, 22:25 |

Suning nuk e ka ndermend te heq dore nga Interi, perkundrazi kerkon qa kete teresisht nen kontroll.

Corriere della Sera konfirmon se Zhang Jindong ka refuzuar nje oferte per shitjen e Interit dhe tani deshiron te marr edhe 30% te … Read More

Zhang Jindong: “Kemi luftuar dhe jemi ne CHL, eshte vetem hapi i pare. Jemi duke punuar qe tani per…”

22/05/2018, 22:31 |

Pas kualifikimit ne Champions League ne ndeshjen ndaj Lazios, padroni zikalter Zhang Jindong ka dashur t’i dergoj nje mesazh te gjithe Interit me komplimente per punen e zhvilluar gjate sezonit.

“Dua t’iu uroj per kete arritje! Pas gjashte sezonesh, me … Read More

Zhang Jr: “Babai im rri zgjuar deri ne 4 te mengjesit per te pare Interin”. Nderkohe, kurse Italishtje per Suning…

29/10/2016, 10:27 |

Zhang Jindong, pronari i Interit e ka thene edhe me pare qe Interi per te nuk eshte biznes, eshte nje pasion, nje ure me Europen, nje menyre per te treguar fuqine e Suning dhe per te treguar se … Read More