Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Joao Mario

Joao Mario, pretendent i ri nga Gjermania: e kerkon Schalke 04! Gjithcka varet nga…

22/08/2018, 22:43 |

Nje e ardhme plote me intriga ajo e mesfushorit portugez Joao Mario.

Nga huazimi ne janar te West Ham e deri tek “me Interin e kam perfunduar, s’ka sens te paraqitem atje”, pa harruar qe tani ka mbetur pikerisht aty … Read More

Inter, derby spanjoll per Joao Mario. Gjithcka mund te varet nga…Roma

13/08/2018, 22:25 |

Interi ka mbyllur gjate dites se sotme blerjen e shtate ne kete merkato.

Ishte senegalezi Keita Balde blerja e radhes nga dirigjenca zikalter per t’i dhuruar keshtu trajnerit Luciano Spalletti pjesezen e fundit per te kompletuar sulmin.

Mediat ne Itali … Read More

Interi tani eshte nje ankth per Joao Marion. Shfaqet nje klauzole dhe nga Spanja interesohet…

26/07/2018, 22:16 |

Joao Mario po fillon te shqetesohet.

Ankthi i madh i madh, qe te kthehet ne Milano dhe te jete ne dispozicionin e Luciano Spallettit, eshte gati per t’u konkretizuar.

Sic thote O Jogo, Interi tashme ka paralajmeruar lojtarin se ne … Read More

Nga “Une vlej 40 milione” deri te “S’kam pse te paraqitem ne Appiano”: te gjitha arsyet pse duhet shitur J.Mario

20/07/2018, 21:43 |

“Interi? Nuk dua ta provoj serish, do te mungonte motivimi i duhur. Eshte nje eksperience e mbyllur, pa asnje dyshim”.

Keshtu kishte folur Joao Mario ne fillim te qershorit per Gazzetta dello Sport kur eshte pyetur rreth raportit me Interin.

Read More

fcinternews.it – Cila eshte e ardhmja e Joao Mario? Kia Joorabchin ne levizje: lojtari i eshte ofruar…

20/05/2018, 17:39 |

Aventura e Joao Mario ne Angli ka perfunduar dhe tashme ai duhet te gjej nje destinacion te ri.

Kjo sepse ai nuk duket te bej pjese ne planet e Interit dhe rreth destinacionit te tij te ri ka filluar te … Read More

E FUNDIT – Mourinho: “Joao Mario tek United? Perse jo, ai gjithmone…”

17/05/2018, 13:29 |

Joao Mario duket se ka admirues te fshehte. 

I intervistuar per te perditshmen portugeze Record, Jose Mourinho, tranjeri i Manchester United ka thene fjale teper te rendesishme per lojtarin e Interit qe luajti 6 muaj ne Angli.

Joao Mario eshte … Read More

J.Mario perfundon aventuren ne Angli, tifozi shkruan: “Po kthehet”. Portugezi: “Mos u shqeteso…”

14/05/2018, 22:12 |

38 ndeshje dhe tashme kampionati ne Angli ka perfunduar. 

Ashtu sic ka perfunduar edhe huazimi i Joao Mario tek West Ham qe ne kete kampionat arriten te perfundojne ne vendin 13-te.

Mesfushori portugez shkoj atje gjate merkatos se janarit … Read More

“Faji qe Joao Mario nuk shkelqeu ishte vetem i Interit, jo i lojtarit. Kjo sepse…”

09/05/2018, 22:17 |

Deshtimi i Joao Mario tek Interi ben akoma te flitet neper mediat e ndryshme duke pare shifren e paguar per lojtarin dhe rendimentin ne fushe.

Per kete ceshtje, kane folur edhe sot ne Portugali.

Ne nje interviste te dhene per … Read More

Inter, milionat e pare per merkaton vijne nga Joao Mario? Oferta e West Ham…

07/05/2018, 16:03 |

Joao Mario u transferua tek Interi pas nje Europiani me Portugaline ne nje nivel shume te larte.

Te gjithe flisnin per te si yllin e ardhshem te futbollit Portugez dhe cmimi i tij shkoi ne qiell.

Pikerisht per kete arsye, … Read More

Joao Mario ‘harron’ Interin: “Te luaja ne Premier ka qene endrra ime. Tani jam i lumtur dhe dua…”

25/04/2018, 22:18 |

Portugezi i cili mund te blihet perfundimisht nga West Ham ka folur sot per mediat.

Keto kane qene fjalet e tij:

“Po shijoj ne maksimum eksperiencen time ketu. Mendoj se eshte kampionati me i mire ne bote, jam shume i … Read More

Inter, degjo Joao Marion: “Ishte shume e veshtire te vija tek West Ham ne janar. Interi nuk…”

06/04/2018, 21:34 |

Mesfushori portugez ka folur per te tashmen e tij tek klubi londinez.

Pas disa ndeshjesh ka treguar ndonje gje te madhe, Joao Mario ka arritur te gjeje golin e pare me bluzen e West Ham kunder Southampton.

Ai i dha … Read More

Times – Joao Mario, West Ham ka vendosur per te ardhmen e portugezit: lajme te keqija per Interin

06/04/2018, 15:43 |

Ne fillim u duk se Joao Mario tek West Ham do te ishte shitja e radhes nga ana e Interit per te cilen zikalterit do te pendoheshin.

Nisja e mire e portugezit beri qe tifozet te mendonin pikerisht kete ne … Read More

E FUNDIT – Oferta e pare e West Ham per blerjen e Joao Mario: Refuzohet nga Interi!

20/03/2018, 13:16 |

West Ham nuk gjendet ne nje pozite shume te mire ne Premier League, perkundrazi.

Hammers, totalisht ne te kundert me ambicjet e tyre, rrezikojne qe kete sezon te bien nje kategori me poshte se Premier League, ne Premiership.

Por pavarsisht kesaj, … Read More

Portugalia, zyrtarizohen te grumbulluarit e kombetares: dy Interista ne liste!

15/03/2018, 15:01 |

Portugalia me ne krye Fernando Santos ka publikuar sot listen e te grumbulluarve per dy ndeshjet e ardhshme te kombetares.

Ne kete liste bejne pjese Interisti Joao Cancelo dhe Joao Mario, lojtari qe po luan aktualisht tek West Ham, … Read More