Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Joao Mario

Gazzetta – Joao Mario, sot dite vendimtare per kalimin tek West Ham. Por nderkohe Interi kerkon…

24/01/2018, 11:29 |

Sot pritet te jete nje dite vendimtare per te ardhmen e Joao Marios, ose me sakte, per kalimin e tij ne angli tek West Ham. Te pakten sipas asaj qe thote Gazzetta dello Sport, keshtu eshte.

Read More

Spalletti perkedhel Joao Marion: “Nje nga me te rendesishmit e Interit…”

22/12/2017, 17:23 |

Spalletti perkedhel Joao Marion: “A ka kerkuar njeri te largohet ne Janar? Mua personalisht askush. Te pakten deri me tani jo. Kur te vije dikush, do te meret ne konsiderate ajo kerkese. Une preferoj dike qe synon te … Read More

Corriere – Vecino i skualifikuar. Joao Mario trekuartist?

19/12/2017, 16:56 |

“Ne Reggio Emilia, nuk do te jete i skualifikuari Vecino, por do te rikthehet Gagliardini. Gjithesesi mbeten dyshime se kush do te luaje ne rolin e trekuartistit. Brozovic ka treguar veshtiresi si ndaj Juventusit e si ndaj Pordenones. … Read More

Corriere – Joao Mario po rikthehet: synon te luaje ndaj Sassuolos!

18/12/2017, 16:27 |

Pas nje goditjeje te pare sezonale te mare te shtunen ne mesdite nga Udinese, Inter eshte rikthyer sot te stervitet ne prag te ndeshjes ndaj Sassuolos.

Spalletti – lexohet ne faqet e Corriere dello Sport – … Read More

Sky – Drejt Inter-Atalanta, Spalleti e ka ne mend njembedhjeteshen titullare. Po mendon per Joao Mario?

16/11/2017, 15:34 |

Pas dy javeve pushim, Luciano Spalletti – me shume mundesi – do te rikthehet te luaje pothuajse me te njejtin formacion qe nga Handanovic tek Icardi edhe kunder Fiorentines.

Por, sipas asaj qe tregon Sky Sport … Read More

Fiorentina-Inter, formacioni i mundshem zikalter: eshte Nagatomo, konfirmohet Joao Mario!

21/04/2017, 16:38 |

Me pak se 24 ore nga ndeshja e Franchit, Stefano Pioli po heq te gjitha dyshimet qe ka mbi formacionin qe do te hedhe ne fushe per tu perballur sa me mire ndaj Fiorentines e te rikthehet tek … Read More

Kondogbia, Gagliardini dhe Joao Mario: Interi provon qe te riniset nga ata. Pioli…

19/04/2017, 11:35 |

Ndeshja e mire e Joao Marios ne derby, mund te ndihmoje Piolin qe te rregulloje dicka ne kete fund sezonin duke pare pozicionin delikat te skuadres dhe teknikut italian do i duhet te nderthure punen e Gagliardinit me … Read More

Gazzetta – Inter: ne Crotone e ka radhen Joao Mario. Me Gagliardinin jashte, afer Kondogbia do luaje…

08/04/2017, 11:26 |

Inter po pergatit ndeshjen e veshtire ne transferte ndaj Crotones.

Me Gagliardinin e demtuar ne kavilje (por qe ne derby do te jete) dhe Brozovic veshtire ta shohim ne fushe pas ndeshjes shkatrrimtare ndaj Samp, opsioni … Read More

Inter drejt Crotones: Joao Mario ne vend te Gagliardinit. Ne mbrojtje, Murillo…

07/04/2017, 9:47 |

Inter ne pune per transferten e Crotones. Per kete rast, Pioli do duhet te beje pa Gagliardinin e ne vendin e tij pritet te luaje Joao Mario. Ne mbrojtje pritet ta nise nga minuta e pare Murillo me … Read More

Gazzetta – Merkato verore, shpeton vetem Candreva. Banega dhe Joao Mario jo kostante. Gabigol e Ansaldi…

05/04/2017, 15:03 |

Gazzetta dello Sport hedh drite tek disa te dhena jo shume pozitive per sa i perket merkatos se fundit verore te Interit, duke perjashtuar Gagliardini dhe Sainsbury.

Nga pese te ardhurit nga qershori ne gusht, vetem CandrevaRead More

Preview Inter-Sampdoria – Pioli shkon per te sigurten dhe konfirmon 4-2-3-1. Medel dhe Joao Mario…

03/04/2017, 10:20 |

Tjeter etape e rendesishme per rekuperimin e pikeve diference ne luften per vendin e trete dhe nje ndeshje tjeter per tu fituar me cdo cmim. Pas hapit fals ne Torino dhe atij 2-2 qe la shume shije te … Read More

Brozovic, Miranda dhe Joao Mario: Interi do te provoje te ringrihet me ta. Ndaj Romes…

28/02/2017, 12:20 |

Interi shikon nga e ardhmja dhe deshiron ta shikoje goten gjysem plot.

Duke pare kohen ne dispozicion, dhe paraqitjen ndaj Romes, tre nga lojtaret zikalter qe luajten ne ndeshjet e ardhshme vetem mund te permiresohen sepse … Read More

Opsioni Joao Mario si sulmues krahu ne te majte dhe Banega nga minuta e pare. Por Palacio…

11/02/2017, 13:56 |

Pas humbjes ne Tim Cup ndaj Lazios dhe asaj ndaj Juventusit ne Serie A, Interi do te kerkoje te ringrihet ne kembe ne ndeshjen e shtepise ndaj Empolit.

Stefano Pioli do i duhet te beje pa … Read More

Gazzetta – Pioli rikthehet tek 4-2-3-1. Banega apo Joao Mario?

10/02/2017, 12:11 |

Rikthim tek 4-2-3-1. Kunder Empolit, Stefano Pioli do te braktise skemen me tre mbrojtes te pare ne Torino dhe do te rikthehet tek skema qe i solli Interit pike dhe siguri, edhe pse skema e perdorur ne Juventus … Read More