Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Joao Mario

Sky – Gagliardini do te jete titullar, pas Icardit nje ndermjet Brozovic ose Joao Mario!

01/02/2017, 17:56 |

Pas renies ndaj Lazios, Interi eshte rikthyer sot ne fushe ne Appiano Gentile fizikisht por edhe menderisht gati per te pergatitur ndeshjen e te dieles ndaj Juventusit.

Ne lidhje direkte nga Appiano Gentile pre Sky Sport … Read More

Interi po zbulon Joao Marion e vertete. Tashme 45 milione eurot nuk peshojne fare?

30/01/2017, 11:41 |

Avash-avash, Joao Mario ka mare perdore Interin. Mesfushori portugez, i ardhur ne Milano per 45 milione euro ne vere po behet nje faktor i rendesishem per kete skuader. Por ka dicka me shume: pervec se eshte nje lojtar … Read More

Joao Mario alla Julio Cruz: hyn ai dhe ndryshon ndeshja. Nga pankina ai ka meriten e…

24/01/2017, 13:19 |

Edicioni i perditshem i “La Repubblica” ka vetem levdata per Joao Mario, tashme gjithmone e e me shume deciziv per Interin, edhe si zevendesues, ashtu sic ka ndodhur ne Udine dhe Palermo.

“Specialistet e golave te … Read More

Inter-Chievo, sot per Piolin ne fushe do te jete nje mesfushe me vlere 108 milione euro…

14/01/2017, 11:32 |

Edicioni i perditshem i Gazzetta dello Sport ve ne dukje nje fakt teper te rendesishem: mesfusha zikalter ndaj Chievos, nese do te jete ajo e parashikuar nga mediat keto dite, ka kushtuar me shume se 100 milione euro.

Read More

Gazzetta – Pioli drejt 3-4-2-1: Joao Mario dhe Perisic pas Icardit. Nderkohe ka dyshime per…

17/12/2016, 11:00 |

Vazhdojne provat taktike per Stefano Piolin ne prag te ndeshjes se neserme ndaj Sassuolos qe do te luhet ne oren 12:30 te paradites.

Por ato qe mbeten, jane dyshimet mbi modulin, duke pare provat e shumta … Read More

Joao Mario: “Vlera? Deshiroj te shpagoj besimin. Serie A, Cristiano Ronaldo, roli: ju tregoj gjithcka…”

14/12/2016, 12:15 |

Tuttosport, sot ne numrin e saj te perditshem, ka intervistuar ekskluzivisht mesfushorin e Interit, Joao Mario.

Ja fjalet portugezit zikalter: “Sa ndihem keq kur shikoj Interin 15 pike larg vendit te pare? Nuk mund ta mohoj … Read More

Gazzetta – Joao Mario, Eder dhe Nagatomo po bejne nxemjen. Ranocchia…

01/12/2016, 10:47 |

Kane kaluar vetem dy dite qe prej ndeshjes ndaj Fiorentines se fituar 4-2, por tashme Interi duhet te mendoje menjehere per nje ndeshje tjeter te rendesishme, ate ndaj Napolit ne transferte e cila luhet te premten.

Read More

Inter: Pioli rekuperon nje e nga nje copezat. Sot rikthehet Joao Mario dhe Perisic. Vetem te enjten…

14/11/2016, 11:00 |

Interi, pas dites se pushimit te dhene nga Pioli, do i rikthehet stervitejve pasditen e sotme.

Ne pritje te rikthimit te grupit ne gjendje te plote, sot, tranjer i ri zikalter, mund te njohe disa lojtare … Read More

Cfare numrash nga Joao Mario! Portugezi 71 pasime dhe gabon pothuajse asgje: ja statistikat!

27/10/2016, 11:49 |

Ndeshja kunder Torinos me ne fund nxori ne drite edhe klasin e jashtezakonshem te Joao Mario.

Portugezi ka qene, per shoket e skuadres, nje pike referimi e vertete: ka prekur 85 topa, e kjo eshte nje … Read More

Gazzetta – Rikthehet nga minuta e pare Joao Mario, Banega, Ansaldi dhe Perisic!

22/10/2016, 10:52 |

Do te jete serisht nje 4-2-3-1 sipas La Gazzetta dello Sport!

Shume pak dyshime per Frank De Boer ne prag te sfides se neserme ne Bergamo kunder Atalantes: Rikthim si titullar per Ansaldin, Joao Mario dhe … Read More

Gazzetta – Inter, ku ka perfunduar Gabriel Barbosa? Futje graduale…

22/10/2016, 10:08 |

Nje ‘copez’ ndeshje ndaj Bolognes dhe aq: deri me tani, Gabriel Barbosa interist ka qene ky.

Motivet? Ambientimi fiziologjik me nje futboll te ri dhe perfshirja ne nje skuader qe nuk mund ti lejoje vetes eksperimentet … Read More

Cristiano Ronaldo: “Joao Mario, cfare lojtari. Kemi folur. Interi me kerkoi edhe mua ne 2003…”

14/10/2016, 10:52 |

I intervistuar nga Gazzetta dello SportCristiano Ronaldo flet per Joao Mario, shokun e tij te skuadres ne kombetare qe erdhi tek Interi ne vere.

“A mund te beje kapercimin e kualitetit tek Interi? Patjeter, mendoj se eshte nje lojtar i … Read More

Inter-Cagliari, Ansaldi dhe Joao Mario nga minuta e pare. Eder po shkon drejt…

13/10/2016, 16:12 |

Joao Mario eshte shume mire dhe pritet ta nise titullar ndaj Cagliarit, ndeshje e cila do te luhet te dielen mbasdite ne oren 15:00 ne San Siro.

Ashtu sic tregon Gazzetta dello Sport ne versionin e … Read More

Gazzetta – Tre zikalter prezent ne listen e blerjeve me te mira te vitit. Joao Mario…

13/10/2016, 11:28 |

La Gazzetta dello Sport, sot ne numrin e saj te perditshem, pas muajve te pare ne Serie A te blerjeve te reja, ben nje bilanc fillestar per ta dhe ne kte liste jane perfshire edhe tre lojtare te … Read More