Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Joao Mario

Pas zyrtarizimit te transferimit, Interi zyrtarizon edhe numrin e bluzes se Joao Mario: Portugezi do te veshe…

28/08/2016, 14:47 |

Mesfushori me i ri zikalter ka zgjedhur numrin qe do te mbaje mbi shpine ne sezonin e ri me skuadren e tij me te re.

MILANO – Joao Mario eshte zyrtarisht nje lojtar i Interit tashme … Read More

TS – Derby kinez: Nga njera ane para dhe surpriza, nga tjetra nuk i bejne dot 15 milione bashke!

27/08/2016, 10:02 |

Nuk eshte qellimi te krijohet polemike, por Tuttosport propozon nje paralelizem ndermjet dy grupeve kineze qe kane blere Interin dhe Milanin.

“Derby kinez i Milanos eshte ndezur. E mesa duket, per momentin, njera skuader eshte ne … Read More

Sky – Gabigol, Inter po ben gjithcka per ta pasur tani. Joao Mario: ja shifrat

26/08/2016, 23:20 |

Gianluca Di Marzio te Sky Sport ka folur per dy blerjet e fundit te Interit, pra Joao Mario dhe Gabigol.

Sic thote gazetari, po definohen detajet e fundit. Sa i perket Gabigol mbetet te shihet nese do t’i bashkohet Interit … Read More

Gazzetta – Per Joao Mario gjithcka e bere prej ditesh: tashme ceshtje kohe. Pritet vetem…

25/08/2016, 10:45 |

Mbetet ne kembe pista qe shikon Joao Mario tek Interi kete vere. Madje ne asnje moment nuk ka qene ne dyshim, te pakten keshtu thote La Gazzetta dello Sport. 

Interi ne kete moment po pret vetem … Read More

Joao Mario, huazim me obligim blerje lidhur me paraqitjet: Sporting refuzon. Sissoko alternative…

24/08/2016, 0:13 |

Sic raporton Sky Sport, kontaktet mes Interit dhe Sporting Lisbones per Joao Mario kane vazhduar edhe gjate dites se sotme.

Klubi portugez nuk pranon akoma kushtet e Interit, qe ka avancuar nje oferte me formulen e huazimit me … Read More

Gazzetta – Caner Erkin, mbaroi pa filluar? Gati shkembimi me Zenit. Sisoko dhe Joao Mario…

22/08/2016, 10:56 |

Caner Erkin duket se eshte nje hap larg largimit nga Interi. La Gazzetta dello Sport konfirmon qellimin e De Boer per te larguar turkun dhe nenvizon: “Vetem ne rast te nje shitje perfundimtare te turkut zikalterit do te rekuperonin … Read More

Joao Mario nuk eshte grumbulluar, Interi ka besim. Distanca e vetme mbetet…

20/08/2016, 10:03 |

Disa sinjale te ardhura nga Portugalia rrisin shpresen e Interit per sa i perket transferimit te Joao Mario ne Milano, tek klubi zikalter.

Mesfushori nuk eshte grumbulluar nga Sporting per sfiden ndaj Pacos e kjo gje … Read More

Record – Joao Mario nuk grumbullohet per ndeshjen e radhes! Interi me prane?

19/08/2016, 18:57 |

Joao Mario nuk eshte grumbulluar nga Jorge Jesus per ndeshjes e neserme kunder Paços de Ferreira.

Kete raporton gazeta portugeze Record, qe konfirmon zerat qe vinin nga Portugalia te cilet flisnin per nje ri-afrim mes mesfushorit … Read More

Joao Mario, gjendet marreveshja me lojtarin dhe Sporting: mungon vetem nje gje…

19/08/2016, 9:17 |

Mungon vetem nje detaj per tu vene ne vije, dhe Joao Mario pas jave te tera konfirmimesh dhe mohimesh, mund te behet nje lojtar i Interit.

Sipas Gazzetta dello Sport, ka mbetur te gjehet dakordesia tek … Read More

Joao Mario, ja motivet e ndaleses. Grusht i forte nga Suning dhe nje Plan B…

18/08/2016, 11:56 |

Javen qe kaloi, tratativa dukej se ishte mbyllur. Me pas ka ndodhur frenimi, Inter dhe Sporting nuk kane gjetur ende marreveshjen per Joao Mario.

Presidenti i klubit portugez vazhdon te luaje me cmimin e lojtarit, opsionet … Read More

Inter, nga situata per Joao Mario deri tek hipoteza per shkembimin Vertoghen-Brozovic: permbledhja

18/08/2016, 0:10 |

Merkato e Interit vazhdon te leviz rreth perfocimeve te fundit per t’i dhuruar trajnerit Frank De Boer.

Sa i perket Joao Mario, objektiv i madh zikalter, kontaktet mes paleve kane vazhduar edhe sot, por akordi nuk eshte … Read More

Inter-Sporting, ja cfare po e bllokon marreveshjen per Joao Marion. Interi kerkon qe…

17/08/2016, 14:57 |

Vijne te rejat e fundit nga Portugalia per sa i perket tratatives se gjate ndermjet Interit dhe Sporting Lisbona per sa i perket transferimit te Joao Mario en Milano.

Ndermjet nje zeri apo nje tjetri, del … Read More

Joao Mario, ja ‘detaji i vogel’ se pse ai nuk eshte ende nje lojtar i Interit

16/08/2016, 10:00 |

Ka vetem nje ‘detaj’ qe po ndalon qe Joao Mario qe konsiderohet nje lojtar i Interit.

Kete gje e shpjegon A’Bola, sipas te ciles, Interi dhe Sporting Lisbona po diskutojne ende shifren e huazimin, sepse Interi … Read More

Sky Sport – Joao Mario-Inter, mbetet per t’u percaktuar menyra e pageses

13/08/2016, 0:10 |

Ne tratativen qe duhet te sjell Joao Marion ne Milano, Interi dhe Sportingu i Lisbones duhet te gjejne nje marreveshje per menyren e pageses nga ana e klubit zikalter.

Duhet kuptuar nese lojtari do te largohet nga Portugalia … Read More