Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

Joao Mario

Alfredo Pedulla: “Joao Mario afer Interit. Po punohet per detajet e fundit. Brenda 24 oreve…”

12/08/2016, 1:13 |

Joao Mario eshte me shume se nje shprese, mund te behet nje siguri ne oret e ardhshme.

Ne tratativa te caktuara duhen te gjitha firmat, por misioni i njerezve te Suning ne Portugali parasheh nje zhvillim definitiv … Read More

Sky – Duel mes Joao Mario dhe Luiz Gustavo per mesfushen. Lojtari portugez…

12/08/2016, 0:38 |

Pavaresisht se Frank De Boer ka kerkuar disa dite kohe per te njohur me mire lojtaret qe ka ne dispozicion dhe te vleresoj se ku duhet intervenuar ne merkato, Interi vazhdon te punoj per t’i dhuruar nje mesfushor … Read More

O Jogo – Inter-Joao Mario, se shpejti mbyllja

11/08/2016, 15:19 |

Arrijne konfirmime tjera nga Portugalia per presingun e Interit ndaj Sporting Lisbones per Joao Mario.

Pas zerave te djeshem dhe te sotem, edhe O Jogo raporton per blitz Kia Joorabchian ne Lisbone per te paraqitur oferten tashme te njohur prej 45 … Read More

Inter, ndalet merkato per mesfushen. De Boer vlereson lojtaret ne dispozicion, pastaj…

09/08/2016, 20:05 |

Trajneri i ri eshte prezentuar, sezoni i Interit fillon pas lamtumires se Roberto Mancinit me Frank De Boer qe sot ka filluar te punoj me skuadren e re.

Pikerisht per kete motiv, ne 4-5 ditet e ardhshme nuk … Read More

Joao Mario, Interi po e tenton serisht: ja ideja per te kenaqur Sportingun!

30/07/2016, 10:32 |

Kur merkato kineze ishte akoma e hapur, Interi ishte shume afer Joao Marios. Trekendeshi me Jiangsu do i jepte Interit mundesine per te mbyllur ate opracion, por ne fund nuk pati mjaftueshem kohe. Zikalterit, edhe pse tashme kane … Read More

Marchetti: “Candreva zyrtarizohet ne javen e ardhshme. Joao Mario dhurata e Suning por po punohet edhe per…”

29/07/2016, 21:31 |

Javen e ardhshme mund te arrij zyrtarizimi per kalimin e Antonio Candreva te Interi. Luca Marchetti, ekspert i merkatos, te Sky Sport flet per merkaton zikalter dhe objektivat e saj:

“Inter pothuajse ka permbyllur merkaton, pervec … Read More

O Jogo – Joao Mario, Interi ofron 40 milione plus 5 tjera bonuse

29/07/2016, 20:59 |

 Refuzimi i presidentit te Sporting Lisbona, Bruno de Carvalho duket se nuk e ka frikesuar Interin, qe perkundrazi eshte gati te bej nje oferte tjeter per te sjellur Joao Marion ne Milano.

Kete thote gazeta portugeze O … Read More

Di Marzio: “Candreva takohet me Lotiton, deshiron Interin. Ausilio studion nje strategji per Joao Mario”

29/07/2016, 1:13 |

Nje darke ne qender te Romes per te provuar qe te qartesohet me tutje nje vullnet tashme i qarte, me deshiren per te ndryshuar ekip pas shume sezoneve si protagonist me Lazion.

Antonio Candreva, agjenti Federico … Read More

Di Marzio: “Inter, gati nje sulm i ri per Joao Mario. Kinezet kane dhene…”

28/07/2016, 1:02 |

Lojtar, per te cilin tratativa dukej se kishte deshtuar me mbylljen e merkatos kineze, tani eshte kthyer ne mode.

Po flasim per Joao Mario te Sporting Lisbona, me zikalterit qe jane interesuar perseri per portugezin. Akordi me … Read More

Babai i Joao Mario: “Interi beri oferte te majme per Joaon, por Sporting…”

26/07/2016, 10:19 |

João Mário Eduardo, babai i Joao Mario, ka folur per median Portugeze DN, dhe ka konfirmuar gjithcka cfare kemi degjuar ditet e kaluara per djalin e tij.

Ja fjalet e thena nga ai per gazeten portugeze: … Read More

Di Marzio: “Inter, nuk arrihet akordi me Sporting. Lojtari i deshperuar dhe tratativa…”

15/07/2016, 17:36 |

Nuk ka pasur perfundimin e deshiruar gara kunder kohes e Interit per te sjellur Joao Mario ne Milano.

Zikalterit kane provuar deri ne fund, duke kerkuar nje akord ne sinergji me Jiangsu Suninng, klubi kinez i … Read More

Sport TV – Inter, se shpejti vizitat mjeksore per Joao Mario

15/07/2016, 17:19 |

Tashme kur nuk mungon edhe shume nga mbyllja e merkatos kineze (merkato atje mbyllet ne oren 18:00 me oren tone) arrijne thashetheme nga Portugalia per Joao Mario.

Lojtari duhet te blihet nga Jiangsu Suning dhe pastaj te … Read More

Gazzetta – Joao Mario deshiron Interin: sot dite vendimtare!

15/07/2016, 9:51 |

Tashme per Joao Mario, Interi eshte nje gare kunder kohes.

Palet jane shume afer, marreveshja mund te mbyllet fale bashkepunimit me Jiangsu. Por La Gazzetta dello Sport sjell te rejat me te fundit: Joorabchian dhe Zahavi jane … Read More

Di Marzio: “Inter, gare kunder kohes per Joao Mario. Jiangsu dhe Sporting…”

15/07/2016, 0:57 |

Nje Europian si protagonist me fanellen e Portugalise kampione, Joao Mario ka perfunduar ne shenjestren e shume klubeve.

Mbi te gjitha ne shenjestren e Inter, qe synon ta sjell lojtarin ne Serie A. Nje operacion qe duhet te … Read More