Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Joao Mario

Pedulla: “Inter, nga Joao Mario e deri te Witsel: te rejat e fundit”

15/07/2016, 0:48 |

Ne shtepine e Inter eshte qetesi. Qetesi totale. Por punohet ne dy tabolina, po flasim per objektiva primare.

Misioni i Kia Joorabchian dhe Pini Zahavi ne Portugali per Joao Mario nuk eshte konfirmuar zyrtarisht ne shtepine … Read More

Inter-Joao Mario, nis misioni i Joorabchian dhe Zahavi. Suning deshiron nje mbyllje…

14/07/2016, 16:47 |

Suning dhe Inter provojne sprintin final per blerjen e Joao Mario, duke nisur ne mision dy super agjentet Pini Zahavi dhe Kia Joorabchian.

Sic thote Gazzamercato.it, gjate ketyre oreve ka nisur misioni nga ana e dy agjenteve per te mbyllur … Read More

Babai i Joao Marios: “Inter? Një klub i madh dhe ëndërr e të gjithëve. Serie A…”

13/07/2016, 9:58 |

Corriere dello Sport, në edicionin e sotëm, e ka kontaktuar babanë e Joao Marios, Eduardon, i cili ka hapur dyert për një kalim të mundshëm në Milano: “Inter? Kemi folur me disa persona për këtë zgjidhje dhe do … Read More

Babai i Joao Marios: “Djali im është i lumtur. E ardhmja? Do ta dini brenda një jave”

13/07/2016, 9:46 |

Mund të mbyllet gjithcka brenda një jave dhe Joao Mario të jetë lojtar i Interit

Babai i Joao Marios, i intervistuar nga Corriere dello Sport e ka dhënë bekimin e tij për kalimin në Itali (më saktësisht te … Read More

Gjithcka per Joao Mario: Inter ofron 40 milione euro! Ne loje edhe Jiangsu. Ja detajet…

11/07/2016, 9:50 |

Inter dhe Joao Mario jane shume afer, kete e shkruan sot edicioni i perditshem i Gazzetta dello Sport, e cila shpjegon se si zikalterit jane te gatshem te shpenzojne 40 milione per te arritur tek lojtari portugez.

Nga Portugalia – Joao Mario i ka thënë ‘po’ Interit: e konsideron të përfunduar aventurën e tij në Sporting. Suning vendimtar?

09/07/2016, 11:20 |

Oferta e parë, rreth 25 milionë euro, është refuzuar. Por përpjekjet në mes të Interit dhe Sportingut po vazhdojnë, me Joao Marion i cili po afrohet me Interin. Sigurojnë mediat italiane, konfirmojnë ato portugeze.

Sipas raportimeve … Read More

Gazzetta – Joao Mario, Interi deshiron te plotesoje kerkesat e Sporting!

09/07/2016, 10:38 |

Interi vazhdon te punoje per blerjen e Joao Mario. Tratativa eshte ne momentet e nxehta te saj dhe Sporting nuk po ul kerkesat por zikalterit, dhe sipas asaj qe tregon La Gazzetta dello Sport, nuk po dorezohen per … Read More

Interi nuk heq dorë nga Joao Mario: 30 milionë! Portugezi i kërkuar nga Suning?

08/07/2016, 10:17 |

Pas vështirësive për të arritur tek Candreva dhe Berardi, Interi është vënë pas Joao Mario, numrit 10 të kombëtares portugeze, finalist në Evropianin që po zhvillohet në Francë. Sportingu në prag të këtij turneu e ndërroi klauzolën e … Read More

Di Marzio: “Sporting refuzon oferten e Interit per Joao Mario, zikalterit bashkpunonje me agjentin. Ne hyrje…”

08/07/2016, 0:52 |

Fakti qe Interi ka ofruar 25 milione euro per Joao Mario tashme dihet.

Por, sic raporton eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio, portugezet kane refuzuar kete oferte, duke vazhduar te kerkojne 60 milionet e klauzoles. Interi eshte duke … Read More

Pedulla: “Joao Mario eshte dhurata e Suning per Interin. Kontakte per Bernardeschin…”

08/07/2016, 0:23 |

Joao Mario eshte emri me i nxehte i oreve te fundit.

Nje mesfushor qe pelqehet per shkak se mund te luaj ne role te ndryshme, per personalitetin dhe sepse mund te rritet akoma. Dhe sic duket … Read More

Di Marzio: “Inter 25 milione euro per Joao Mario!”

07/07/2016, 1:02 |

Inter provon per nje nga protagonistet absolut te Portugalise.

Behet fjale per Joao Mario, lojtari i Sporting Lisbones. Ai i pelqen shume sidomos pronareve te rinje kinez me zikalterit qe kane arritur te ofrojne 25 milione euro … Read More

Gazzetta dello Sport – Inter, pelqehet Joao Mario: topi kalon te Thohir

23/03/2016, 15:29 |

“Rritet shkalla e pelqimit per Joao Mario, mesfushor i brendshem dhe krahu portugez i Sporting Lisbona”. Kete zbulon Gazzetta dello Sport sot ne editorialin e saj, me zikalterit te cileve ju pelqen shume talenti luzitan.

“I vezhguar disa … Read More