Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Jose Mourinho

Julio Cesar: “Ju tregoj Mourinhon, me quajti portier te Serie C! Por ai…”

19/04/2018, 13:08 |

Julio Cesar dhe Jose Mourinho, nje raport i perbere edhe nga fjale te forta.

Ish-portieri i skuadres se Tripletes, legjendari Julio Cesar, ne nje interviste per SportTV, ka treguar per nje perballje qe ka pasur me Jose Mourinhon gjate periudhes … Read More

#110Inter – Jose Mourinho, I Veçantë dhe Special

26/01/2018, 16:55 |

Në 22 maj 2010, jashtë stadiumit Santiago Bernabeu në Madrid, u bëmë dëshmitarë të një skene shumë të veçantë. Trajneri më “i vështirë” në qarkullim, José Mourinho, ndodhej vetëm pak centimetra larg nga lojtari më “i vështirë” në qarkullim, Marco … Read More

#110Inter – Kapësi i ëndrrave

03/12/2017, 15:20 |

Është vetëm mesnatë, por euforia është tashmë në kupë të qiellit, dhe është pikërisht një nga ato netë të cilat nuk mund të të shpëtojnë pa u festuar. Julio duket i lodhur por e gjen fuqinë për te … Read More