Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

juan pablo carrizo

Statistika optimiste: Carrizo nuk ka pesuar asnjehere gol ne shtepi

19/03/2015, 18:19 |

Pavaresisht episodeve te ndeshjes ne transferte, Juan Pablo Carrizo gjithmone ka manovruar mire cdo here qe eshte thirrur ne ndihme te kauzes ne kete sezon. Ne vecanti, midis mureve te stadiumit Giuseppe Meazza, e ka mbajtur porten e tij te … Read More

GdS – Hernanes titullar: ja zgjedhjet e Mancinit.

18/03/2015, 11:12 |

La Gazzetta dello Sport parashikon zgjedhjet e Roberto Mancinit në prag të ndeshjes së nesërme kundër Wolfsburgut. “Përpara Carrizos, Ranocchia, Juan Jesus dhe Santon, dyshimi është në mes të D’Ambrosios dhe Campagnaros. Pastaj hyhet në vorbull. Nëse Kovacic shkon në … Read More