Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

juan

Juan Jesus, zbulohen kushtet e marreveshjes mes Interit dhe Romes

28/10/2016, 23:23 |

Ne asamblene e sotme jane saktesuar eshte kushtet e marreveshjes se shitjes se Juan Jesus te Roma.

Braziliani eshte shitur ne huazim me obligim blerje ne rast se Roma brenda 1 shkurtit 2017 ose ne fund te kampionatit 2016/17 eshte … Read More

Juan: “Skuadra beri mire, jam teper i lumtur per Eder. Pozicioni im…”

23/04/2016, 22:29 |

I intervistuar per Interchannel ne fund te ndeshjes, Juan Jesus ka komentuar ndeshjen e fituar ndaj Udineses.

Keto kane qene fjalet e lojtarit zikalter: “Fitore e merituar dhe frike ne fund? Nuk besoj se kishte frike … Read More

Jane verifikuar kushtet e Telles dhe Medel. Ne mbrojtje te merkuren…

29/02/2016, 17:09 |

Silvia Vallini, e derguara e Sky ka treguar te rejat e fundit nga Appiano Gentile.

“Jane verifkuar gjendjet e Alex Telles dhe Gary Medel. Eshte konfirmuar diagnoza se Braziliani ka probleme ne kofshen e djathte ndersa Medel ka … Read More

Juan, probleme fizike ne Appiano. Ne oret ne vazhdim…

19/02/2016, 14:09 |

Probleme fizike per Juan i cili ka ndjere shqetesime gjate stervitjes se sotme.

Si mase paraprake personeli mjekesor ka vendosur nderprerjen e stervitjes, priten te reja ne oret e ardhshme.

Braziliani keshtu eshte ne … Read More

Juan: “Mire djemte e rinj. Sot luajtem edhe per Mazzarrin, jemi me te deri ne fund…”

06/11/2014, 21:12 |

Ne fundin e ndeshjes se Europa Legue kunder Saint Ettiene, Juan Jesus ka komentuar barazimin per mikrofonat e Premium Calcio.

Ja fjalet e kapitenit te Interit ne kete ndeshje: “E dinim qe do te kishim veshtiresi … Read More

Juan Jesus: “Duhet te vazhdojme keshtu. Ranocchia ne pushim na foli dhe na tha qe…”

30/10/2014, 0:22 |

“E veshtire te perballesh me Sampdorian sepse ka sulmues qe jane teper te shpejte. Okaka eshte shume i forte edhe fizikisht. Ne pjesen e pare kemi krijuar shume dhe kemi humbur shume raste. Ishte e rendesishme te fitonim … Read More

Juan: “Per Brazilin do te bej gjithcka, do te ha edhe barin e fushes nese eshte e nevojshme. Dua te arrij…”

05/10/2014, 13:32 |

Ne intervisten qe ka dhene tek GloboEsporte, Juan Jesus ka folur edhe per endrra e tij persa i perket te ardhmes tek Selecao Braziliane.

Ja fjalet e tij: “Shpresoj shume qe te afiromohem tek Brazili … Read More

Juan: “Ndeshje e madhe e Andreollit. Floket qe nuk mund ti shihni? Ju them…”

14/09/2014, 19:44 |

I intervistuar tek Inter Channel, Juan Jesus ka komentuar ndeshjen e fituar kunder Sassuolos. Keto jane fjalet e lojtarit:

“Cunat kane dhene shume ne fushe. Goditje ne fytyre? Gjithcka mire, jam mire. Andreolli? Kur luani ne … Read More

FOTO – Faull mbi Vucinic? Juan Jesus zgjedh te pergjgjet keshtu…

07/08/2013, 16:47 |

Atij ju duk shume e ekzagjeruar. Po flasim per penalltine qe i dha mundesine Juventusit dje te barazonte, te cilen e fitoi Vucinic pas nje faulli(?) ne zone te Juan Jesus. Kontakti ndoshta ishte, por nuk ishte aq … Read More